تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

در روزگار امروزی بسیاری از دستگاه های لوازم الکتریکی در اطراف ما مورد استفاده قرار گرفته که هرکدام به منظور خاصی ساخته شده اند. کارخانه دوو در طول سالیان اخیر پیشرفت چشم گیری را در زمینه تولید انواع محصولات لوازم خانگی داشته است. ماشین لباسشویی از جمله لوازمی بوده که امروزه وجود آن در اغلب منازل ضروری می باشد.

در حال حاضر شرکت دوو جزء برترین برندهای جهانی در عرصه ساخت مدل های گوناگون ماشین لباسشویی می باشد. لازم به ذکر است که هم اکنون خرید ماشین لباسشویی دوو از استقبال قابل توجهی در نزد مشتریان برخوردار می باشد.

مرکز تعمیرات دوو از بیش از ۲۰ سال سابقه در عرصه تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی برخوردار است. کارشناسان شاغل ما در این مجموعه در زمینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان به ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان می پردازند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو

اغلب دستگاه های لوازم خانگی را قسمت های گوناگونی تشکیل داده که عملکرد هرکدام از آن ها بر دیگری تاثیرگذار می باشند. موتور ماشین لباسشویی یکی از قطعات مهم به کار رفته در آن بوده که در صورت آسیب دیدگی آن دستگاه قادر به ادامه فعالیت خود نخواهد بود.

موتور ماشین لباسشویی دوو در حقیقت وظیفه چرخاندن دیگ را در وسیله عهده دار می باشد. معمولا میزان سرعت چرخش را می توان با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه پنل ماشین لباسشویی دوو تعیین نمود. طبیعتا ممکن است قسمت های مختلف ماشین لباسشویی دوو در طول مدت زمان استفاده از آن دچار مشکل شوند.

از آن جایی که موتور دستگاه یکی از اصلی ترین قطعات موجود در ماشین لباسشویی دوو بوده توصیه می شود ترجیحا به منظور عیب یابی و تعمیر آن به مراکز معتبر مراجعه شود. مجموعه تعمیرات دوو، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان، متشکل از متخصصین مجربی بوده که در عرصه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به فعالیت می باشند. این دوستان در حال حاضر در زمینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان نیز به ارائه خدمات می پردازند.

نشانه ها و علائم رایج خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو

علائم رایج خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو

اغلب محصولات لوازم خانگی به گونه ای ساخته شده اند که در هنگام خرابی نشانه هایی بر روی آن ها ظاهر خواهند شد. این نشانه ها به کارشناسان کمک نموده تا با سهولت و اطمینان خاطر بیشتری به عیب یابی و تعمیر این نوع لوازم بپردازند. در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی از علائم آسیب دیدگی موتور ماشین لباسشویی دوو آشنا نماییم.

پوشاک به طور کامل خشک نمی شوند

جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی به گونه ای ساخته شده اند که بر خلاف مدل های قدیمی، تمامی عملیات شست و شو و خشک کردن پوشاک داخل مخزن اصلی آن ها صورت می گیرند. گاهی اوقات ممکن است پس از اتمام فرایند شست و شو، سیستم خشک کن وسیله به خوبی عمل نکند. در این هنگام یکی از احتمالات می تواند خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو باشد.

فرایند آبگیری به درستی انجام نمی شود

گاهی ممکن است پس از آغاز به کار دستگاه به منظور شست و شوی پوشاک، عملیات آبگیری به شکل ناقص انجام شده و یا اصلا صورت نگیرد. این موضوع نیز می تواند یکی دیگر از علائم آسیب دیدگی موتور ماشین لباسشویی دوو باشد.

ماشین لباسشویی در حین فعالیت ناگهان خاموش می گردد

هنگامی که دستگاه عملیات شست و شو را آغاز نموده اما به فاصله کوتاهی خاموش می گردد. در این صورت می توان گفت احتمال آسیب دیدگی موتور ماشین لباسشویی دوو زیاد خواهد بود.

مجموعه تعمیرات دوو جهت رفاه حال شهروندان عزیز از قطعات اصل و اورجینال در فعالیت های خود استفاده می نمایند. همچین لازم به ذکر بوده که در حال حاضر همکاران ما در این مجموعه در زمینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان مشغول به کار هستند.

صدا و لرزش های غیر طبیعی دستگاه

زمانی که عملکرد دستگاه در حین انجام عملیات شست و شو با صدا و لرزش های شدیدی همراه باشد، یکی از دلایل آن می تواند خرابی موتور ماشین لباسشویی دوو باشد.

از بین رفتن سیم پیچ های ماشین لباسشویی

 این مشکل به طور معمول در اثر گرم شدن بیش از حد موتور دستگاه رخ می دهد. در این هنگام شدت گرما موجب از بین رفتن سیم پیچ های موجود شده و در نهایت ممکن است موجب از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی دوو شود.

عملکرد ماشین لباسشویی به مانند روزهای نخستین مطلوب نیست

ساده ترین نشانه خرابی موتور دستگاه این بوده که عملکرد ماشین لباسشویی دوو در مقایسه با گذشته نزول کرده باشد. در این صورت ممکن است موتور آسیب دیده باشد که این موضوع نیاز به بررسی بیشتر توسط متخصصین خواهد داشت.

از دستگاه بوی سوختگی به مشام می رسد

بوی سختگی در لباسشویی دوو

هنگامی که دستگاه شروع به کار کرده و در این بین بوی سوختگی نیز به مشام برسد، نشانه احتمالی آن از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی دوو خواهد بود. متخصصان ما در مجموعه تعمیرات دوو هم اکنون در زمینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و حومه به ارائه خدمات می پردازند.

وجود کف و مواد شوینده بر روی پوشاک پس از اتمام فرایند شست و شو

این مشکل به طور معمول زمانی رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی دوو آسیب دیده و توانایی حل نمودن مواد شوینده را نداشته باشد. در این صورت احتمالا شاهد باقی ماندن آثار کف بر روی لباس ها خواهیم بود.

تسمه ماشین لباسشویی جدا شده است

گاهی اوقات ممکن است در طول مدت زمان کارکرد دستگاه، تسمه آن از جای در آمده و فرایند چرخش دیگ نیز متوقف گردد. در صورت وقوع این مسئله ممکن است موتور ماشین لباسشویی دوو از کار افتاده باشد.

دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد

همانطور که پیش تر نیز بدان اشاره شد، وظیفه موتور ماشین لباسشویی دوو، به گردش در آوردن دیگ یا همان درام دستگاه می باشد. حال یکی از ساده ترین نشانه های آسیب دیدگی موتور این است که توانایی چرخاندن دیگ را نداشته باشد.

دلایل آسیب دیدگی موتور ماشین لباسشویی دوو

موتور ماشین لباسشویی دوو به دلایل متعددی آسیب دیده و ما قصد داریم تا در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره نماییم.

از بین رفتن دنده های موتور

از بین رفتن دنده های موتور لباسشویی دوو

ساییدگی دنده های موجود بر روی موتور ماشین لباسشویی موجب وارد آمدن فشار مضاعف به این قسمت از دستگاه در حین انجام کار خواهد شد. در صورت ادامه دار بودن این شرایط و عدم بررسی وضعیت دنده ها، به مرور زمان موتور دستگاه به طور کامل از کار خواهد افتاد.

مجموعه تعمیرات دوو همواره سعی داشته تا ضمن ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خود نسبت به اخذ هزینه های مناسب و مطابق با نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه اقدام فرمایند. هم اکنون تکنسین های ما در عرصه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان مشغول به کار می باشند.

نشستن گرد و غبار بر روی موتور

نشستن حجم بالای گرد و غبار بر روی موتور ماشین لباسشویی دوو دیگر موضوعی است که در نهایت موجب آسیب دیدگی این قسمت از دستگاه خواهد شد. این مسئله سبب آن شده تا موتور حجم بالایی از انرژی برق را مصرف نموده و در عین حال در راه اندازی وسیله ناتوان باشد. لازم است تا هرچند وقت یکبار نسبت به تمیزکاری موتور ماشین لباسشویی دوو اقدام شود.

حجم بالای لباس های داخل ماشین لباسشویی

همیشه باید به این موضوع دقت شود که در پر کردن مخزن ماشین لباسشویی دوو، مقدار ظرفیت آن نیز در نظر گرفته شود. عدم رعایت این مسئله مقدار فشار وارد شده به موتور را افزایش داده و به تدریج به آن صدمه می رساند.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو

قطعا همه ما هنگام مراجعه به مراکز تعمیر لوازم خانگی،  میزان نرخ های تعیین شده از سوی آنان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. می توان گفت مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو عبارتند از: کیفیت قطعات جایگزین شده، تعمیر یا تعویض قطعات، سرویس ایاب و ذهاب، برند تولید کننده و…

بهترین مرکز تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

در حال حاضر مراکز متعددی در سرتاسر شهر اصفهان پیرامون تعمیر محصولات لوازم خانگی در حال فعالیت می باشند. با توجه به آخرین برآوردهای صورت گرفته مجموعه تعمیرات دوو را می توان بهترین مجموعه در این زمینه به شمار آورد. مجموعه تعمیرات دوو با ارائه برخی تسهیلات همچون گارانتی خدمات دو ماهه به مشتریان خود سعی در جلب هرچه بیشتر اعتماد آنان دارد.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

بدون تردید یکی از ویژگی های برجسته برترین مراکز تعمیر لوازم خانگی، داشتن راه های ارتباطی مفید با مشتریان خود می باشد. لطفا به منظور ارتباط با متخصصین تحصیل کرده ما در مجموعه تعمیرات دوو با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

5/5 - (10 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *