شرایط و قوانین

لطفا قبل از استفاده از خدمات ما در مجموعه تعمیرات دوو موارد زیر را با دقت مطالعه و مدنظر قرار دهید. توجه داشته باشید که این موارد به منزله یک توافق نامه بین ما و شما می باشد.

 1. ثبت تمامی درخواست های تعمیر و سرویس لوازم خانگی باید از طریق سایت tamiratdaewoo.com و یا شماره 09130108396 صورت بگیرد. در صورتی که شما به طور مستقیم با تعمیرکاران ما جهت استفاده از خدمات آنها تماس بگیرید، مجموعه تعمیرات دوو هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.
 2. پس از پایان کار ما به شما یک فاکتور به صورت الکترونیکی ارائه می دهیم و امکان ارائه فاکتور به صورت چاپی نیست.
 3. نحوه پرداخت هزینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی به صورت کارت به کارت و به حساب شخص مراجعه کننده به منزل شما می باشد.
 4. ما برای شما مشتریان عزیز سامانه ای جهت ثبت شکایات در نظر گرفته ایم. از این رو در صورتی که از تعمیرات انجام شده و یا تکنسینی که در منزل شما حضور داشته است، شکایت دارید می توانید با شماره 09130108396 تماس گرفته و یا در سایت ما فرم ثبت شکایات را تکمیل کنید.
 5. برای بررسی شکایت شما، ما کارشناس خود را اعزام کرده و تنها کارشناسی ایشان مورد تایید ما می باشد. از این رو نمی توانیم بررسی و کارشناسی دیگر تعمیرکاران خارج از مجموعه تعمیرات دوو را قبول کنیم.
 6. ما برای شما گارانتی خدمات دو ماهه در نظر گرفته ایم. در صورتی که در این مدت شما دوباره با همان مشکل مواجه شدید و یا مشکل شما حل نشده بود، تعمیرکاران ما دوباره به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهند داد.
 7. در صورتی که در مدت زمان گارانتی ارائه شده توسط ما، شما از خدمات تعمیرات و یا سرویس، تعمیرکار مجموعه دیگری استفاده کنید، گارانتی شما باطل می شود.
 8. توجه داشته باشید که دستکاری لوازم خانگی توسط شخص شما نیز در مدت گارانتی باعث باطل شدن گارنتی دو ماهه شما می گردد.
 9. تعمیرکاران ما جهت ارائه خدمات در منزل شما حضور می یابند، از این رو در صورت بدرفتاری و یا برخورد نامناسب از طرف مجموعه ما پیگیرد قانونی صورت می گیرد.
 10. ما در مجموعه تعمیرات دوو، خدمات پس از فروش این برند نیستیم.
 11. هنگام مراجعه به آدرس شما جهت تعمیرات، هزینه ایاب و ذهابی به دلیل انجام تعمیرات در محل دریافت می گردد. از این رو در صورتی ککه بعد از حضور تعمیرکار در آدرس اعلامی شما، تعمیرات توسط شما لغو شود، نیاز است که هزینه ایاب و ذهاب را پرداخت کنید.