تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

این روزها تولید بسیاری از ابزارآلات و لوازم الکتریکی سبب شده تا انجام امور روزمره به روش سنتی رواج کمتری در بین عموم داشته باشند. یکی از این لوازمات که اتفاقا جزئی از جهیزیه تازه عروس ها نیز محسوب شده، ماشین ظرفشویی می باشد

 شرکت دوو که از برترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در جهان می باشد در زمینه ساخت انواع ماشین های ظرفشویی هم پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.

تکنسین های ما در مرکز تعمیرات دوو آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان می باشند. لازم به ذکر است که این عزیزان از سابقه گذراندن دوره های آموزشی تخصصی پیرامون تعمیر انواع لوازم خانگی برخوردار هستند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

معرفی قطعات و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو همانند دیگر دستگاه های لوازم خانگی از قسمت های مختلفی تشکیل شده که عملکرد مثبت هرکدام از این قطعات لازمه موفقیت در عملکرد کلی دستگاه خواهد بود.

برخی از مهم ترین قطعات به کار رفته در ماشین ظرفشویی دوو شامل موارد ذیل می باشند.

 • برد الکترونیکی
 • موتور شست و شو
 • تایمر
 • درخت سیم کشی
 • پمپ تخلیه
 • هیدروستات
 • سنسور
 • جت پمپ
 • شیر برقی
 • میکروسوئیچ فلوتر
 • کیت تنظیم کننده
 • فیلتر
 • المنت کف
 • دستگیره درب
 • میکروسوئیچ درب
 • سیستم تصفیه آب
 • و….

طبیعی است که اغلب این قطعات در اثر گذشت زمان وضعیت اولیه خود را از دست می دهند. که در این صورت نیاز به تعمیر خواهند داشت. با توجه به این که اغلب قطعات ماشین ظرفشویی دوو با شرایط خاصی درون دستگاه تعبیه شده اند توصیه می شود که حتی الامکان از نیروی متخصص جهت بررسی مشکلات آن ها کمک گرفته شود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو

نحوه عیب یابی و دلایل آسیب دیدگی ماشین ظرفشویی دوو

همانطور که گفته شد اغلب مدل های ماشین ظرفشویی دوو ممکن است مدتی پس از آغاز به کار خود دچار آسیب دیدگی شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. در نخستین اقدام پیش از فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می بایست عملیات عیب یابی آن با دقت صورت بگیرد.

گاهی احتمال آن وجود دارد که ماشین ظرفشویی دوو دچار برخی ایرادات جزیی شده که به سادگی در منزل قابل رفع می باشد. در برخی موارد دیگر مشکلات پیرامون ماشین ظرفشویی دوو گسترده تر بوده و نیاز به بررسی آن ها توسط متخصصین مربوطه خواهد بود.

کارشناسان ما در مجموعه تعمیرات دوو که تخصص بالایی در زمینه تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان دارند، آماده ارائه خدمات لازم نسبت به شما مشتریان می باشند. این عزیزان در عرصه های مختلفی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان اشتغال دارند. در اینجا قصد داریم تا به برخی از مهم ترین علائم و دلایل خرابی ماشین ظرفشویی دوو اشاره نماییم.

ماشین ظرفشویی دوو روشن نمی شود

در صورتی که اقدام به روشن نمودن ماشین ظرفشویی دوو نموده اما دستگاه واکنشی از خود نشان ندهد، ممکن است مشکل از پریز برق باشد. همچنین خرابی دو شاخه ماشین ظرفشویی دوو، نحوه سیم کشی و برد الکترونیک نیز ممکن است باعث عدم روشن شدن وسیله مذکور گردند.

ماشین ظرفشویی دوو در انجام عملیات تخلیه آب ناتوان است

گاهی ممکن است وجود اشیاء در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو باعث اختلال در فرایند تخلیه آب از دستگاه شود. همچنین آسیب دیدگی پمپ تخلیه، سیم کشی و اتصالات مربوط به آن هم می تواند از دیگر دلایل این امر باشند.

ماشین ظرفشویی دوو صداهای نابه هنجار تولید می نماید

مطمئنا ایجاد سر و صداهای شدید از ماشین ظرفشویی دوو علاوه بر برهم زدن آرامش ساکنین ساختمان ممکن است حتی در دراز مدت بر عملکرد دستگاه نیز تاثیر بگذارد. از مهم ترین دلایلی که باعث این امر می شوند می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 • موتور شست و شوی ماشین ظرفشویی دوو دچار آسیب دیدگی شده است.
 • احتمال وجود شیء خارجی در موتور شست و شوی دستگاه وجود دارد.

تکنسین های ما در مرکز تعمیرات دوو قادر خواهند بود تا در کوتاه ترین زمان نسبت به عیب یابی دستگاه های مشتریان و سپس رفع آن ها اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد که خدمات این دوستان در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان همواره قابل توجه نیز بوده است.

سیستم خشک کننده ظروف در ماشین ظرفشویی عملکرد مطلوبی ندارد

در صورتی که مشاهده شد پس از اتمام فرایند شست و شو، ظروف قرار داده شده در ماشین ظرفشویی دوو به خوبی خشک نشدند دلایل آن می توانند برخی از مواردی که در ادامه به آن ها اشاره شده اند، باشند.

 • مقدار مایع جلا دهنده درون ماشین ظرفشویی دوو تمام شده است.
 • قسمت جاپودری ماشین ظرفشویی دوو آسیب دیده است.
 • عملکرد فن خشک کن ماشین ظرفشویی دوو با مشکل مواجه شده است.
 • المنت ماشین ظرفشویی دوو به خوبی عمل نکرده و به دنبال آن آب موجود در دستگاه گرم نشده باشد.

فرایند آبگیری در ماشین ظرفشویی دوو به درستی صورت نمی گیرد

فرایند آبگیری در ماشین ظرفشویی دوو به درستی صورت نمی گیرد

از اصلی ترین دلایل مشکل در فرایند آبگیری ماشین ظرفشویی دوو می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • فیلتر شیربرقی دچار گرفتگی شده است.
 • شکل ظاهری شلنگ آب ورودی به دستگاه خدشه دار شده است.
 • عملکرد شیربرقی شلنگی با مشکل مواجه شده است.
 • شیر آب ورودی به ماشین ظرفشویی دوو بسته یا آنکه مقدار فشار آب پایین است.

ماشین ظرفشویی دوو از قدرت کافی به منظور شست وشو برخوردار نمی باشد

از دیگر مشکلات رایج که ممکن است عملکرد ماشین ظرفشویی دوو را تحت تاثیر قرار دهد کاهش میزان کیفیت شست و شوی ظروف توسط دستگاه است. مهم ترین دلایلی که باعث به وجود آمدن این مشکل می شوند عبارتند از:

 • مواد شوینده به کار رفته در ماشین ظرفشویی دوو فاقد کیفیت لازم می باشند.
 • مقدار نمک یا مایع جلا دهنده موجود در ماشین ظرفشویی دوو به اتمام رسیده یا آنکه کافی نمی باشند.
 • فیلترهای موجود در کف ماشین ظرفشویی دوو دچار جرم گرفتگی شده اند.
 • آب موجود در ماشین ظرفشویی دوو به اندازه کافی گرم نشده است.

ماشین ظرفشویی دوو با نشتی آب مواجه شده است

نشت آب از ماشین ظرفشویی دوو دلایل متعددی داشته که ایجاد شکاف بر روی شلنگ تخلیه دستگاه و یا اتصالات مربوط به آن جزء مهم ترین ها می باشند. همکاران ما در مجموعه تعمیرات دوو که پیرامون تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان نیز فعالیت داشته از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می نمایند.

آب داخل ماشین ظرفشویی دوو به خوبی گرم نمی شود

لازم به ذکر است که ماشین ظرفشویی دوو می بایست به شیرآب ورودی سرد وصل شده و سپس این آب به وسیله المنت موجود در دستگاه گرم گردد. در صورت اتصال مستقیم دستگاه به شیر آب گرم ممکن است در آینده شاهد آسیب دیدگی قسمت هایی مانند اتصالات و ظروف نمک در ماشین ظرفشویی دوو باشیم.

از دیگر دلایل مهم گرم نشدن آب موجود در ماشین ظرفشویی دوو می توان به آسیب دیدگی المنت، ترمیستور یا سوئیچ اطمینان هیتر اشاره نمود.

عدم خاموش شدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو

مهم ترین عامل روشن شدن چراغ نمک در ماشین ظرفشویی دوو اتمام مقدار نمک موجود در آن می باشد. لازم است همواره پیش از استفاده از دستگاه، مقدار حجم نمک موجود در آن مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم اقدام به پر نمودن آن شود.

کد خطاهای ماشین ظرفشویی دوو

کد خطاهای ماشین ظرفشویی دوو

در زمانی که به هر دلیلی ماشین ظرفشویی دوو دچار مشکلاتی در قسمت های مختلف خود شود، ارورهایی بر روی صفحه نمایشگر آن ها نشان داده خواهند شد. این ارورها در حقیقیت به متخصصین کمک نموده تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به عیب یابی و تعمیر دستگاه بپردازند. در ادامه شما را با این کد خطاها بیشتر آشنا می نماییم.

کد خطای E1 در ماشین ظرفشویی دوو

یکی از رایج ترین کد خطاهای به نمایش درآمده در ماشین ظرفشویی دوو ارور E1  می باشد. این ارور به معنای آن است که مدت زمان آبگیری دستگاه بیش از حد طول کشیده است.

کد خطای E2 در ماشین ظرفشویی دوو

هنگامی که آبگیری ماشین ظرفشویی ال جی به درستی صورت نگیرد ارور E2 بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر خواهد شد. هم اکنون کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دوو در عرصه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان مشغول به کار هستند. این عزیزان می توانند در اسرع وقت نسبت به عیب یابی دستگاه های شما اقدام کرده و سپس اقدام به برطرف کردن آن ها نمایند.

کد خطای E3 در ظرفشویی دوو

گاهی اوقات دمای آب در ماشین ظرفشویی دوو به مقدار از پیش تعیین شده نرسیده که در این صورت ارور E3 نمایان می گردد.

کد خطای E4

همانگونه که گفته شد نشتی آب از کف ماشین ظرفشویی دوو یکی از ایرادات احتمالی آن می باشد. در صورتی که این مشکل به وجود آید می توانیم شاهد به نمایش در آمدن ارور E4 بر روی دستگاه خود باشیم.

کد خطای E8 در ماشین ظرفشویی دوو

ظاهر شدن کد خطای E8 بر روی ماشین ظرفشویی دوو به معنای آن بوده که عملکرد شیر توزیع آب در دستگاه دچار مشکل شده است.

کد خطای E9

در برخی از مدل های ماشین ظرفشویی دوو ممکن است ارور E9 به نمایش در آمده که علت آن خرابی صفحه کلید لمسی دستگاه می باشد.

کد خطای ED در ماشین ظرفشویی دوو

گاهی اوقات ممکن است رابطه میان برد اصلی و همچنین برد نمایشگر ماشین ظرفشویی دوو قطع گردیده که ارور ED نیز به این موضوع مربوط می شود.

عوامل موثر بر مقدار هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

شکی وجود ندارد که مقدار هزینه پرداختی جهت دریافت خدمات در زمینه تعمیر لوازم خانگی اهمیت بسیاری را در نزد مشتریان خواهد داشت. وجود برخی عوامل غیر قابل پیش بینی سبب شده تا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هزینه بیشتری را برای دریافت کنندگان این خدمات در بر داشته باشد.

کارشناسان ما در مجموعه تعمیرات دوو علاوه بر رعایت حداکثر استانداردهای لازم در ارائه خدمات خود نهایت همکاری را با مشتریان در زمینه دریافت حق الزحمات کاری خود خواهند داشت.

لازم به یاد آوری است که این عزیزان پیرامون تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان خدمات مورد نیاز را به  همشهریان عزیز ارائه می دهند. در ادامه به برخی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین مقدار حق الزحمه پرداختی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو اشاره شده اند.

نوع برند

 قطعا نخستین موضوعی که در تعیین مقدار دستمزد تعمیرکاران جهت تعمیر ماشین ظرفشویی اهمیت دارد نوع برند دستگاه خواهد بود.

تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده

گاهی اوقات شدت آسیب های وارده به قطعات مختلف ماشین ظرفشویی دوو در حدی بوده که امکان تعمیر آن ها وجود ندارد. در این صورت تنها راهکار باقی مانده، تعویض قطعات آسیب دیده می باشد. لازم به ذکر است که معمولا تعویض قطعات در قیاس با تعمیر آن ها هزینه به مراتب بیشتری را در بر خواهند داشت.

کیفیت قطعات جایگزین شده

هرچه قدر کیفیت قطعاتی که به جای نمونه های آسیب دیده در ماشین ظرفشویی استفاده می شوند بالاتر باشند بر هزینه دریافت خدمات افزوده خواهد شد. در مجموعه ما از قطعات اصل و اورجینال جهت تعویض استفاده می گردد.

تعداد قطعات آسیب دیده

معمولا هنگامی که تعداد بالاتری از قطعات درون ماشین ظرفشویی دوو دچار خرابی شده باشند نیاز است تا نمونه های بیشتری هم جایگزین آن ها شوند. در چنین شرایطی قطعا بر هزینه تعمیر دستگاه نیز افزوده خواهد شد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

هنگامی که صحبت از بهترین مرکز جهت مراجعه به منظور تعمیر انواع لوازم خانگی به عمل می آید، موارد گوناگونی می بایست در نظر گرفته شوند. مجموعه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی موفق است که تمامی استانداردهای تعیین شده را در فعالیت های خود رعایت نماید.

هم اکنون مرکز تعمیرات دوو با بهره مندی از متخصصین ورزیده در عرصه های مختلفی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان فعالیت دارد. این مجموعه همواره یکی از برترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در استان و حومه محسوب شده که خدمات لازم را نسبت به همشهریان عزیز ارائه می نماید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان در محل

مجموعه تعمیرات دوو یکی از مراکز تعمیرات معتبر ماشین ‌های ظرفشویی دوو در اصفهان است که خدمات تعمیر در محل را ارائه می ‌دهد. برای انجام تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود در اصفهان در محل در مجموعه تعمیرات دوو، می ‌توانید ابتدا با آنها با شماره 09130108396 تماس بگیرید و وضعیت ماشین خود را توضیح دهید. سپس می ‌توانید وقت مناسبی برای تعمیر در محل تعیین کنید و تکنسین متخصص مجموعه به محل شما بیاید و ماشین ظرفشویی دوو شما را بررسی و تعمیر کند.

چرا مرکز تعمیرات دوو یکی از بهترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان است؟

مرکز تعمیرات دوو یک مرکز خوب برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو است به دلایل زیر:

 • تخصص و تجربه: این مجموعه تیمی از تکنسین ‌های ماهر و با تجربه دارد که در زمینه تعمیرات ماشین ‌های ظرفشویی دوو آموزش دیده ‌اند و توانایی بالایی در تشخیص و رفع مشکلات دارند.
 • خدمات در محل: خدمات تعمیرات در محل را ارائه می ‌دهند که به شما این امکان را می ‌دهد که بدون نیاز به حمل و نقل دستگاه خود، تعمیرات لازم را در محل خودتان انجام دهید.
 • قطعات اصلی: مرکز تعمیرات دوو از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات استفاده می ‌کند. این امر اطمینان می ‌دهد کیفیت تعمیرات بالا باشد و عمر مفید ماشین ظرفشویی دوو شما افزایش یابد.
 • گارانتی تعمیرات: پس از انجام تعمیرات، گارانتی مناسبی را نیز ارائه می ‌دهد تا مشتریان از تعمیرات خوب اطمینان حاصل کنند.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

مجموعه تعمیرات دوو در طول هفته آماده ارائه خدمت رسانی های لازم نسبت به مشتریان عزیز می باشد. لطفا به منظور ارتباط با متخصصین ما که هم اکنون پیرامون تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان در حال فعالیت هستند با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (56 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *