تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

در گذشته انسان ها کار نسبتا دشواری برای نگهداری از مواد غذایی داشته و به جهت جلوگیری از فاسد شدن، ناچار به مصرف آن ها در کوتاه مدت بوده اند. امروزه با ساخت انواع یخچال فریزرها در مدل های گوناگون قادر خواهیم بود تا مواد غذایی مصرفی خود را برای ماه ها سالم نگهداری نماییم.

شرکت دوو از برترین برندهای سازنده انواع دستگاه های لوازم خانگی محسوب شده که محصولات آن در سرتاسر جهان از مشتریان بسیاری برخوردار می باشند. یخچال های ساید بای ساید از جمله محصولاتی می باشند که به تازگی شرکت دوو اقدام به تولید آن ها نموده و مورد استقبال نیز قرار گرفته اند.

همکاران ما در مجموعه تعمیرات دوو نیروهایی آموزش دیده پیرامون تعمیر انواع دستگاه های لوازم خانگی می باشند. این عزیزان هم اکنون در زمینه های گوناگون از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان خدمات ارائه می دهند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

اغلب دستگاه های لوازم خانگی امروزی به گونه ای ساخته می شوند که احتمال بروز مشکل در عملکرد آن ها امری محتمل است. این موضوع در مورد یخچال های ساید بای ساید دوو نیز صدق کرده. ممکن است در طول مدت زمان کارکرد خود، بارها نیاز به تعمیر داشته باشند.

کمپرسور، برد الکترونیکی، کندانسور، اواپراتور، ترموستات، رله اورلود و… از جمله مهم ترین قسمت های به کار رفته در یخچال های ساید بای ساید دوو می باشند. لازم به ذکر است در صورتی که هر یک از قطعات نام برده دچار آسیب دیدگی شوند، ممکن است عملکرد کلی یخچال ساید باید ساید دوو با مشکل مواجه شود.

بهتر است حتی در صورتی که هیچگونه مشکلی هم در کارکرد یخچال ساید بای ساید دوو، مشاهده نشود هرچند وقت یکبار وضعیت آن توسط متخصصین مورد بررسی قرار بگیرد. سابقه نشان داده که بسیاری از ایرادات مربوط به دستگاه های لوازم خانگی ابتدا جزئی بوده و در اثر عدم رسیدگی کافی به آن ها گسترش یافته اند.

متخصصین ما در مجموعه تعمیرات دوو، مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان، از برترین فناوری های روز دنیا در فعالیت های خویش بهره می برند. این عزیزان هم اکنون در عرصه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان مشغول به کار هستند.

نحوه عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

نحوه عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

همواره نخستین قدم به منظور تعمیر انواع دستگاه های لوازم خانگی همچون یخچال ساید بای ساید دوو، جست جوی دلایل آسیب دیدگی آن ها می باشد. نحوه عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو از آن جهت دارای اهمیت بوده که هرگونه اشتباه در این زمینه منجر به وقوع خسارات جبران ناپذیر نسبت به این دستگاه خواهد شد.

توصیه ما به شما هموطنان گرامی این است که حتی الامکان به منظور بررسی مشکلات داخلی یخچال های ساید بای ساید دوو به متخصصین معتبر مراجعه شود. در اینجا قصد داریم تا برخی از ایرادات رایج در یخچال های ساید بای ساید دوو را به شما معرفی نماییم.

از یخچال ساید بای ساید دوو صداهای غیر طبیعی به گوش می رسند

معمولا زمانی که عملکرد فن یا کمپرسور در یخچال ساید بای ساید دوو دچار مشکل شده باشد، می توان شاهد شنیده شدن صداهای نابه هنجار از دستگاه بود. همچنین ممکن است مشکل فوق در هنگام تراز نبودن یخچال ساید بای ساید دوو بر روی زمین نیز رخ بدهد.

یخچال ساید بای ساید دوو به صورت مداوم کار می کند

معمولا علت یکسره کار کردن یخچال ساید بای ساید دوو یکی از موارد زیر می باشد.

  • عملیات نشت گاز از دستگاه اتفاق افتاده است.
  • ترموستات یا سنسورهای موجود در یخچال ساید بای ساید دوو به درستی عمل نکرده اند.

لاستیک های دور درب یخچال ساید بای ساید از جای درآمده اند

در طول مدت زمان کارکرد یخچال ساید بای ساید دوو، ممکن است لاستیک های دور درب دستگاه به تدریج قدرت چسبندگی خود را از دست بدهند. این فرایند در ادامه منجر به اتلاف سرما و در نهایت از کار افتادگی کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو خواهد شد.

متخصصان ما در مجموعه تعمیرات دوو از تجربه بالایی در زمینه عیب یابی انواع دستگاه های لوازم خانگی برخوردار هستند. این عزیزان قادر خواهند بود تا پیرامون تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان خدمات لازم را نسبت به همشهریان گرامی ارائه نمایند.

یخچال ساید بای ساید دوو مرتبا برفک می زند

خرابی قطعاتی همچون سنسورها، المنت، ترموفیوز، ترمودیسک یا برد الکترونیک در یخچال ساید بای ساید منجر به برفک زدگی یا اصطلاحا دیفراست نکردن یخچال ساید بای ساید دوو خواهند شد.

فن کندانسور یخچال ساید بای ساید عملکردی را از خود نشان نمی دهد

کار نکردن فن کندانسور به مرور زمان آسیب دیدگی قسمت کمپرسور در یخچال ساید بای ساید دوو را در پی خواهد داشت. زمانی که از پشت دستگاه صدای غیر طبیعی به گوش رسیده یا دیواره های یخچال بیش از حد داغ شده باشند، می توان نتیجه گرفت عملکرد فن کندانسور با مشکل مواجه شده است.

یخچال ساید بای ساید دوو روشن نمی شود

در هنگام روشن نشدن یخچال ساید بای ساید دوو، پس از بررسی دوشاخه و پریز می بایست از عملکرد صحیح برد الکترونیکی دستگاه نیز اطمینان حاصل کرد.

کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو کار نمی کند

گاها پیش می آید که علی رغم اتصال دوشاخه یخچال ساید بای ساید دوو به پریز برق، موتور دستگاه کار نمی کند. در این هنگام می توان نتیجه گرفت که کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو سوخته و یا رله اورلود آن آسیب دیده است.

صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید دوو کار نمی کند

مهم ترین دلایل آسیب دیدگی صفحه نمایشگر یخچال ساید باید ساید دوو، نفوذ رطوبت و یا وارد شدن ضربه به این قسمت از دستگاه می باشند.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید دوو دچار آسیب دیدگی شده است

همانند دیگر دستگاه های لوازم خانگی، در یخچال ساید بای ساید دوو نیز وظیفه برد الکترونیکی کنترل عملکرد سایر قسمت ها است. مهم ترین دلایل آسیب دیدگی برد الکترونیکی، نوسانات برقی، نفوذ آب و یا خرابی برخی از قطعات موجود بر روی برد مانند رله، ترانزیستور، خازن و … می باشند.

کد خطاهای یخچال ساید بای ساید دوو

کد خطاهای یخچال ساید بای ساید دوو

نحوه ساخت اغلب یخچال ساید بای ساید به گونه ای بوده که در هنگام بروز هر نوع مشکل در عملکردشان ارورهایی بر روی صفحات نمایشگر آن ها ظاهر خواهند شد. این یک مزیت ویژه برای این دستگاه ها محسوب شده که تعمیرکاران می توانند با استناد به این ارورها با سهولت بیشتری نسبت به عیب یابی و سپس تعمیر یخچال های ساید بای ساید دوو بپردازند.

همکاران ما در مجموعه تعمیرات دوو همواره آماده ارائه خدمات لازم به مشتریان عزیز می باشند. این دوستان از برترین فناوری های روز دنیا در عرصه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان بهره می برند. انواع ارورهای یخچال ساید بای ساید دوو شامل موارد ذیل می شوند.

کد خطای f1 در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور f1 هنگامی بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید دوو به نمایش در می آید که سنسور فریزر دستگاه آسیب دیده باشد.

کد خطای R1 در یخچال ساید بای ساید دوو

این ارور در یخچال ساید بای ساید دوو نشان از آن دارد که سنسور مربوط به قسمت یخچال خراب شده است.

کد خطای RT در یخچال سای بای ساید دوو

این کد خطا از رایج ترین ارورهای یخچال ساید بای ساید دوو بوده که نشان دهنده وجود اشکال در عملکرد حسگر دمای دستگاه می باشد.

کد خطای D1 در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور D1 در یخچال ساید بای ساید دوو نشان از آن دارد که سیستم دیفراست (برفک زدایی) به درستی عمل نکرده است.

کد خطاهای DF،DR،DH در یخچال ساید بای ساید دوو

این سه کد خطا که در هرکدام از مدل های یخچال ساید بای ساید به یک صورت نمایش داده می شوند، نشان دهنده باز بودن درب دستگاه بوده و یا آنکه میکروسوئیچ درب آسیب دیده است.

کد خطای f3 در یخچال ساید بای ساید دوو

معمولا ارور f3 را نیز زمانی می توان بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید دوو مشاهده کرد که درب دستگاه باز بوده یا میکروسوئیچ درب خراب شده باشد.

کد خطای c1 در یخچال ساید بای ساید دوو

کد خطای c1 در یخچال ساید بای ساید دوو

به نمایش درآمدن ارور c1 این پیغام را می رساند که یک اشکال غیر طبیعی در عملکرد یخچال ساید بای ساید دوو رخ داده یا به اصطلاح دستگاه هنگ کرده است. عملکرد همکاران ما در مرکز تعمیرات دوو همواره با رضایت مشتریان عزیز همراه بوده است. لازم به یادآوری است که تکنسین های ما در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان نیز همواره موفق عمل نموده اند.

 کد خطای E1 در یخچال ساید بای ساید دوو

این کد خطا به خرابی سنسور یخساز در یخچال ساید بای ساید دوو اشاره دارد.

کد خطای E2 در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور فوق این معنی را می رساند که حسگر محیطی دما و یا اتصالات مربوط به آن دچار مشکل شده اند.

کد خطای E4 در یخچال ساید بای ساید دوو

هنگامی که سنسور مربوط به قسمت اواپراتور در یخچال ساید بای ساید دوو دچار مشکل شود، ارور E4 ظاهر خواهد شد.

کد خطای E6 در یخچال ساید بای ساید

ارور E6 را معمولا هنگامی می توان بر روی صفحه دیجیتال یخچال ساید بای ساید دوو مشاهده کرد که فن دستگاه خراب شده باشد.

کد خطای E7 در یخچال ساید بای ساید

این ارور نشان از آن دارد که علی رغم عملکرد منظم کمپرسور در یخچال ساید بای ساید دوو، دمای داخلی دستگاه به اندازه کافی خنک نمی شود.

کد خطای   E9در یخچال ساید بای ساید دوو

هنگامی که المنت اواپراتور در یخچال ساید بای ساید دوو به درستی کار نکند، ارور E9 نمایان خواهد گردید.

کد خطای E10 در یخچال ساید بای ساید دوو

این کد خطا به معنای خرابی حسگر تشخیص دمای محیط خارجی در یخچال ساید بای ساید دوو است.

کد خطای E11

کد خطای E11 ساید دوو

ارور E11 به این معنی است که فن مربوط به قسمت کندانسور در یخچال ساید بای ساید دوو آسیب دیده و شرایط آن نیاز به بررسی دارد.

کد خطای E12

ارور E12 این پیغام را به مخاطبین می رساند که عملکرد دمپر در یخچال ساید بای ساید دوو با مشکل مواجه شده است.

تعمیرکاران ما در مرکز تعمیرات دوو این توانایی را داشته تا در اسرع وقت جهت رفع مشکلات انواع دستگاه های لوازم خانگی اقدام نمایند. این دوستان در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

کد خطای E13 در یخچال ساید بای ساید

معنای ارور E13 این بوده که کمپرسور یا همان موتور یخچال ساید بای ساید دوو از کار افتاده است.

کد خطای D2 در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور D2 یکی دیگر از کد خطاهای رایج در یخچال ساید بای ساید دوو است که معنای آن در حالت دیفراست بودن دستگاه بدون دلیل مشخص می باشد.

کد خطای Ef در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور Ef در یخچال ساید بای ساید دوو حکایت از آن دارد که سنسور جریان دچار مشکل و یا با اتصال کوتاه مواجه شده است.

کد خطای Et در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور Et به آسیب دیدگی حسگر توازن یا SW اشاره دارد.

کد خطای EA در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور EA نشان دهنده آن است که سه دفعه به صورت پی در پی یخ از قسمت یخساز یخچال ساید بای ساید دوو بیرون زده است.

کد خطای f5 در یخچال ساید بای ساید دوو

هنگامی که کمپرسور در یخچال ساید بای ساید دوو آسیب دیده باشد ارور f5 بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود.

کد خطای Eg در یخچال ساید بای ساید دوو

ارور Eg یکی دیگر از رایج ترین کد خطاهای یخچال ساید بای ساید دوو بوده که معنای آن آسیب دیدگی سنسور یخساز دستگاه است.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه عواملی تعیین کننده میزان هزینه پرداختی جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو هستند. می توان گفت مواردی چون تعداد و نوع قطعات آسیب دیده، میزان کیفیت قطعات جایگزین شده به جای قسمت های خراب شده، سرویس ایاب و ذهاب و… از مهم ترین این عوامل می باشند.

متخصصین ما در مجموعه تعمیرات دوو همواره در تلاش هستند تا ضمن ارائه برترین خدمات، در زمینه اخذ حق الزحمات کاری خود نیز نهایت همکاری را با مشتریان گرامی داشته باشند. لازم به ذکر است که هم اکنون همکاران ما در عرصه های گوناگون از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان به ارائه خدمات می پردازند.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان

یک موسسه موفق در عرصه تعمیر انواع دستگاه های لوازم خانگی موسسه ای است که تمامی استاندارد های لازم را در فعالیت های خود رعایت نماید. مرکز تعمیرات دوو با برخورداری از کارشناسانی تحصیل کرده بهترین مجموعه حال حاضر در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان می باشد.

مجموعه ما دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • ارائه گارانتی خدمات دو ماهه
  • هزینه مناسب و طبق مصوبه اتحادیه
  • استفاده از قطعات اصل و اوجینال
  • و…

شماره تلفن بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در اصفهان

شما می توانید جهت تماس با تکنسین های ما در مجموعه تعمیرات دوو که هم اکنون پیرامون تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان مشغول به کار هستند با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (59 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *