مجموعه تعمیرات دوو

ما در مجموعه تعمیرات دوو تمامی خدمات مربوط به تعمیر و سرویس را برای دستگاه هایی همچون ماشین ظرفشویی دوو، ماشین لباسشویی دوو، یخچال فریزر دوو و همچنین یخچال ساید بای ساید دوو به شما عزیزان ساکن شهرستان اصفهان و حومه ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که با توجه به عدم وجود نمایندگی تعمیرات دوو در ایران، ما نیز نمایندگی این برند نیستیم ولی تمامی تعمیرات را به صورت تخصصی انجام می دهیم.

تعمیرکاران ما همیشه اطلاعات و دانش خود را به روز نگه می دارند و همواره در حال یادگیری دانش های جدید هستند و به این صورت آنها می توانند به سادگی حتی جدیدترین مدل های لوازم خانگی دوو را برای شما تعمیر کنند.

از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه ما می توان به ارائه خدمات در سریع ترین زمان، انجام تمامی تعمیرات در منزل، دریافت هزینه طبق مصوبه اتحادیه، انجام تعمیرات تخصصی، اولویت تعمیر بر تعویض قطعات و … اشاره کرد. دو موردی که در مجموعه ما بسیار موردتوجه مشتریان قرار گرفته است، ارائه گارانتی دو ماهه خدمات و همچنین استفاده از قطعات اصل و اورجینال جهت تعویض قطعات می باشد.

همچنین ما جهت سنجش تعمیرکاران و تکنسین ها و همچنین ایجاد راه ارتباطی برای شنیدن نظرات و انتقادات شما در سایت فرمی را برای ثبت شکایات قرار داده ایم. شما می توانید هرگونه نارضایتی و مشکلی در بحث تعمیرات را با تکمیل این فرم برای کارشناسان ما ارسال کنید. ما در کمترین زمان به آنها رسیدگی می کنیم. همچنین نظرات شما را برای ارائه خدماتی بهتر در نظر می گیریم.