تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات دوو

در ادامه اطلاعات مفیدی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان در اختیار شما قرار می دهیم. در روزگار امروزی بسیاری از اشیاء پیرامون ما را لوازم الکتریکی تشکیل داده اند. این نوع وسایل نقش مهمی را در زندگی انسانی داشته و در حقیقت گذارندن فعالیت های روزمره را سهولت می بخشند.

یکی از لوازماتی که هم اکنون در اغلب منازل به وفور مورد استفاده قرار گرفته، ماشین لباسشویی می باشد. ماشین های لباسشویی در برندهای گوناگونی ساخته شده که از معروف ترین آن ها می توان شرکت دوو را نام برد. این شرکت که یک برند جهانی در زمینه تولید انواع لوازم خانگی محسوب شده، هرساله مشتریان پرشماری را از سراسر دنیا در کنار خود می بیند.

مجموعه تعمیرات دوو از تکنسین های با تجربه و آموزش دیده به منظور تعمیر انواع لوازم خانگی بهره می برد. همچنین همکاران ما در این مجموعه آماده خدمت رسانی های لازم در زمینه های گوناگون از جمله تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان می باشند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی وسیله ای است با هدف تسریع در فرایند شست و شوی لباس ها ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. ماشین های لباسشویی برند دوو ممکن است همانند سایر برندهای مشابه در طول مدت زمان کارکرد خود دچار هرگونه اختلال در عملکرد طبیعیشان شوند.

با آنکه اغلب محصولات برند دوو دارای ضمانت نامه هستند، اما متاسفانه تحریم های بین المللی که در سالیان اخیر با آن ها مواجه بوده ایم، سبب شده تا این تسهیلات کمتر شامل حال کشور ما شوند. با توجه به شرایط گفته شده مراجعه به مراکز معتبر جهت تعمیر ماشین های لباسشویی دوو اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

مجموعه تعمیرات دوو دارنده صدها متخصص به منظور تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان بوده که دارای تجربیات فراوانی در این زمینه هستند. لازم به ذکر است که پیش از هرگونه اقدامی جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو، کسب اطمینان از نحوه خرابی و عیب یابی دستگاه بسیار مهم است.

به همین دلیل لازم می دانیم تا در ادامه مقاله به نکاتی در زمینه نحوه عیب یابی و علل خرابی ماشین لباسشویی دوو اشاره نماییم.

نحوه عیب یابی و علل خرابی ماشین لباسشویی دوو

نحوه عیب یابی و علل خرابی ماشین لباسشویی دوو

برخی از ایرادات موجود در ماشین های لباسشویی دوو جزیی بوده و این در حالی است که بسیاری دیگر از مشکلات آن ها نیاز به بررسی بیشتر توسط متخصصین دارند. با پیگیری به موقع ایرادات مربوط به ماشین های لباسشویی دوو می توان اقدامات به مراتب کارآمدتری را به منظور تعمیرات آن ها انجام داد. در ذیل به برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو پرداخته شده است.

ماشین لباسشویی دوو روشن نمی شود

هنگامی که ماشین لباسشویی دوو روشن نمی شود علت آن را می توان بروز اشکال در مواردی چون: پریز یا دوشاخه برق، سیم کشی، برد الکترونیک و خازن الکتریکی ورودی به دستگاه جست و جو نمود.

عدم امکان تخلیه آب در ماشین لباسشویی دوو

رایج ترین علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوو می تواند آسیب دیدگی پمپ مربوط به این قسمت از دستگاه باشد. همچنین در این هنگام می بایست اقدام به باز و سپس تمیز نمودن فیلتر تخلیه آب شود.

ماشین لباسشویی دوو سر و صدای زیادی را تولید می نماید

در صورت آسیب دیدگی کمک فنر، کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام ماشین لباسشویی دوو به احتمال فراوان شاهد شنیده شدن سر و صدای زیادی از آن خواهیم بود. همچنین گاهی این مشکل به دلیل تراز نبودن سطح دستگاه نیز به وقوع می پیوندد. شما همشهریان عزیز می توانید در صورت بروز هر نوع اشکال در عملکرد وسیله خود به مجموعه ما به نام مرکز تعمیرات دوو مراجعه فرمایید. تعمیرکاران ما قادر خواهند بود تا با استفاده از دانش های به روز خود خدمات لازم را به شما در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ارائه نمایند.

ماشین لباسشویی دوو در انجام عملیات آبگیری ناموفق است

این مشکل معمولا زمانی به وجود می آید که شیر برقی ماشین لباسشویی دوو خراب شده باشد. در صورت کم بودن فشار آب ساختمان نیز وقوع این امر محتمل به نظر می رسد. از دیگر دلایل عدم آبگیری ماشین لباسشویی دوو می توان به گرفتگی فیلتر شیر برقی، خرابی شلنگ ورودی و … اشاره کرد.

قسمت خشک کن ماشین لباسشویی دوو به درستی عمل نمی کند

گاهی مشاهده می شود که پس از اتمام فرایند شست و شو در ماشین لباسشویی دوو، لباس ها خشک نشده و همچنان رطوبت بالایی دارند. در این هنگام ممکن است سیستم تخلیه آب در دستگاه به درستی عمل نکرده باشد. برای رفع این مشکل بهتر است از گذاشتن اشیائی چون کفش، عروسک، بالشت و … در ماشین لباسشویی دوو پرهیز شود.

دیگ ماشین لباسشویی دوو نچرخیده و ثابت می ماند

در هنگام وقوع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی دوو باید ابتدا تسمه ماشین لباسشویی دوو مورد بررسی قرار گرفته تا احتمالا دچار پارگی یا از جای در رفتگی نشده باشد. آسیب دیدگی موتور یا برد الکترونیکی نیز می توانند دیگر دلایل عدم چرخش دیگ دستگاه باشند.

ماشین لباسشویی دوو دچار نشتی آب شده است

یکی از احتمالات نشتی آب در ماشین لباسشویی دوو، شکاف خوردگی لاستیک دور درب است. هنگامی که دیگ دچار شکستگی و یا شلنگ تخلیه آسیب دیده باشد، نشت آب از دستگاه اجتناب ناپذیر خواهد بود.

کد خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی دوو

کد خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی دوو

ماشین های لباسشویی دوو دارای نوعی سیستم داخلی هستند که در هنگام بروز هر نوع مشکل در عملکردشان ارورهایی بر روی صفحه نمایشگر آن ها ظاهر می شوند.

این ارورها بالواقع به متخصصین کمک نموده تا با سهولت بیشتری نسبت به عیب یابی و سپس تعمیر دستگاه ها بپردازند. در ادامه قصد داریم شما را با کد خطاهای ماشین لباسشویی دوو آشنا نماییم.

 کد خطای f1 در ماشین لباسشویی دوو

هنگامی که ارور f1 بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دوو درج می شود این پیغام را می رساند که علی رغم روشن بودن دستگاه، عملیات شست و شو آغاز نمی گردد.

کد خطای f2 در ماشین لباسشویی دوو

زمانی که ماشین لباسشویی دوو در مدت زمان معین خود آبگیری را آغاز نکند، ارور f2 نمایان خواهد شد.

کد خطای f4 در ماشین لباسشویی دوو

به نمایش درآمدن این ارور بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دوو به معنای آن بوده که فرایند تخلیه آب در دستگاه دچار مشکل شده است. در صورت نامفهوم بودن هر کد خطا می توانید از تکنسین های ما در مجموعه خدمات دوو کمک بگیرید.

این عزیزان به مدت نسبتا طولانی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان فعالیت داشته و از تجربیات بالایی برخوردار هستند. استفاده از قطعات اصل و اورجینال و همچنین دریافت هزینه های مناسب از مواردی است که مشتریان از آن ها رضایت بالایی داشتنه اند.

کد خطای IE در ماشین لباسشویی دوو

ارور IE را به طور معمول زمانی می توان بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دوو مشاهده کرد که شرایط مختلفی رخ داده باشد از جمله:

  • شیر ورودی آب به دستگاه باز نشده باشد.
  • فیلتر ورودی آب بسته شده باشد.
  • شیر برقی دچار آسیب دیدگی شده باشد.
  • همزمان با فرایند آبگیری، پمپ تخلیه نیز به کار افتاده باشد.
  • حسگر مربوط به سطح آب آسیب دیده باشد.

کد خطای OE

به نمایش درآمدن این کد خطا مربوط به زمانی می شود که یکی از حالات زیر رخ داده باشند.

  • شلنگ تخلیه با انسداد و گرفتگی مواجه شده باشد.
  • پمپ تخلیه دچار آسیب دیدگی شده باشد.
  • هیدروستات دچار مشکل شده باشد.

کد خطای UE در لباسشویی دوو

کد خطای UE در لباسشویی دوو

نشان داده شدن ارور UE به این معناست که پایه های ماشین لباسشویی دوو تراز نبوده و لباس ها تنها در یک قسمت از دیگ بر روی هم انباشته شده اند.

کد خطای LE

ارور LE در حقیقت نوعی اخطار می باشد و این پیام را به مخاطب رسانده که درب ماشین لباسشویی دوو به هر دلیلی درست بسته نشده است.

کارشناسان ما در مجموعه تعمیرات دوو هم اکنون پیرامون تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان مشغول به فعالیت هستند. این عزیزان توانایی آن را داشته تا در کسری از زمان ارورهای به نمایش در آمده بر روی دستگاه ها را شناسایی نموده و نسبت به رفع آنان اقدام نمایند.

کد خطای E2

ارور E2 یکی دیگر از کدخطاهای رایج در ماشین لباسشویی دوو می باشد و نشان دهنده آن بوده که آب درون مخزن دستگاه بیش از اندازه پر شده است.

کد خطای E4

به نمایش درآمدن کد خطای E4 این پیغام را می رساند که احتمال نشتی آب در ماشین لباسشویی دوو از قسمت هایی مانند دیگ یا لوله تخلیه بالاست.

کد خطای E5

ارور E5 زمانی بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دوو درج می شود که یا برد الکترونیکی دچار مشکل شده و یا اینکه قسمتی از لباس ها در میان لاستیک درب و دیگ گیر کرده باشند.

کد خطای E6

معنای این ارور نیز همانند کد خطای E5  و در برخی مدل های ماشین لباسشویی دوو به نمایش در می آید.

کد خطای E8

این ارور نشان می دهد که عملکرد موتور ماشین لباسشویی دوو دچار ایراداتی شده و نیاز به بررسی توسط تعمیرکاران خواهد داشت.

کد خطای E9

این کد خطا بالواقع پیام آور این می باشد که هیدروستات (حسگر سطح آب) ماشین لباسشویی دوو دچار نقصی در عملکرد خود شده است.

کد خطای H1

ارور H1 به این معنا می باشد که احتمال وجود اتصالات کوتاه در حسگر مربوط به قسمت خشک کن ماشین لباسشویی دوو بالا است.

کد خطای H2 در ماشین لباسشویی دوو

در هنگامی که ترموستات و یا اتصالات ماشین لباسشویی دوو آسیب دیده باشند، این ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر خواهد شد.

کد خطای H4 در ماشین لباسشویی دوو

به نمایش در آمدن ارور فوق این معنا را می رساند که المنت موجود در ماشین لباسشویی دوو خراب شده و یا این قطعه بدون وجود آب درون دستگاه گرم شده است.

متخصصان ما در مجموعه تعمیرات دوو می توانند بهترین گزینه جهت بررسی عیوب مربوط به دستگاه های لوازم خانگی باشند. هم اکنون این دوستان پیرامون تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان نیز به ارائه خدمات لازم می پردازند.

کد خطای H5 در ماشین لباسشویی دوو

 

کد خطای H5 در ماشین لباسشویی دوو

یکی دیگر از ارورهای رایج در ماشین لباسشویی دوو، ارور H5 بوده که معمولا در هنگام خرابی المنت حرارتی دستگاه ظاهر می شود.

کل خطای H6

این کد خطا نیز در زمانی که المنت حرارتی ماشین لباسشویی دوو به درستی عمل نکرده باشد به نمایش در خواهد آمد.

کد خطای H7 در ماشین لباسشویی دوو

ارور H7 را معمولا هنگامی می توان بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی مشاهده کرد که المنت حرارتی مربوط به قسمت خشک کن و یا سیم کشی های مربوط به آن دچار مشکل شده باشند.

کد خطای H8 در ماشین لباسشویی دوو

در هنگامی که المنت گرم کننده آب به مقدار بیش از حد گرم بوده و در این شرایط حجم آب موجود در دیگ نیز کافی نباشد، ارور H8 نمایان می گردد.

کد خطای PFE

پمپ تخلیه یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی دوو می باشد و در صورتی که به هر دلیلی عملکرد آن دچار مشکل شود PFE نمایش داده خواهد شد.

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تقریبا همه ما با در نظر گرفتن برخی فاکتورهای خاص جهت انجام تعمیرات دستگاه های لوازم خانگی خود به مراکز موجود در سطح شهر مراجعه می نماییم. یکی از مهم ترین این فاکتورها که بدون شک تاثیر بسزایی در انتخاب تکنسین های مورد نظر ما خواهد داشت میزان حق الزحمه پرداختی جهت دریافت خدمات است.

همکاران ما که در مجموعه تعمیرات دوو در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان اشتغال دارند از شما هزینه هایی شفاف و منصفانه دریافت می کنند. این عزیزان همواره سعی داشته تا پیرامون موضوع دریافت حق الزحمه کاری خود درک متقابلی را از شرایط مشتریان داشته باشند.

در اینجا قصد داریم تا به برخی از عوامل تاثیر گذار بر مقدار هزینه پرداختی به منظور تعمیر ماشین لباسشویی دوو اشاره نماییم.

برند

تردیدی در آن نیست که نخستین عاملی که در تعیین میزان حق الزحمه پرداختی جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو تاثیرگذار است برند دستگاه می باشد.

هزینه ایاب و ذهاب

سرویس مربوط به ایاب و ذهاب دیگر عاملی است که در هر حال تاثیر خود را بر نرخ حق الزحمه دریافتی توسط تعمیرکاران خواهد گذاشت.

شدت آسیب وارده

هرچه قدر ماشین لباسشویی دوو با میزان آسیب دیدگی بیشتری مواجه شده باشد بالطبع هزینه پرداختی جهت تعمیر آن رو به افزایش خواهد رفت.

کیفیت قطعات جایگزین شده

هنگامی که از قطعات اصلی و با کیفیت به جای قطعات از بین رفته در ماشین لباسشویی دوو استفاده شوند، می بایست هزینه بیشتری به منظور دریافت خدمات پرداخت شود.

با توجه به اینکه در مجموعه ما از قطعات اصل و اورجینال جهت بالا بودن عمر آن ها و کیفیت بالا استفاده می شود، هزینه خرید آنها از قطعات فیک بیشتر خواهد بود.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

مراجعه به مراکز معتبر جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو از آن جهت اهمیت دارد که سبب شده تا حدود زیادی نسبت به انتظارات مشتریان در زمینه دریافت خدمات مورد نیازشان پاسخ داده شود.

مرکز تعمیرات دوو با استخدام متخصصین تحصیل کرده برترین مجموعه پیرامون تعمیر انواع دستگاه های لوازم خانگی به حساب می آید. گفتنی است که این متخصصین در حال حاضر در عرصه های مختلفی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان مشغول به فعالیت می باشند.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

همشهریان محترم ساکن استان و حومه می توانند جهت دریافت خدمات لازم با مرکز تعمیرات دوو که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان فعالیت نموده با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایند.

5/5 - (49 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *