تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

در روزگاران دور به دلیل کمبود امکانات، زندگی انسانی با چالش های عظیمی همراه بوده است. اما این روزها ساخت انواع دستگاه های الکتریکی موجب شده تا مشکلات مذکور برای افراد به حداقل برسند. در حال حاضر بسیاری از کارخانجات تولید کننده این نوع محصولات از جمله دوو موفق به کسب نام و آوازه خاصی برای خود در نزد عموم شده اند. همچنین ماشین های لباسشویی ساخت این برند نیز دارای تاییدیه استاندارد از سوی اتحادیه تولید محصولات لوازم خانگی می باشند.

هم اکنون مجموعه تعمیرات دوو از بیش از ۲۰ سال سابقه پیرامون تعمیر این نوع وسیله و دیگر محصولات مشابه برخوردار است. با توجه به آخرین گزارش های رسیده تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان جزء سفارشات درخواستی از سوی همشهریان گرامی محسوب می شود. شما می توانید با مراجعه به مجموعه ما (تعمیرات دوو) از خدمات شایسته پیرامون تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان برخوردار شوید.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

دیگ ماشین لباسشویی دوو

تمامی دستگاه های الکتریکی امروزی از به هم پیوستن قطعات متعددی تشکیل شده که ماشین لباسشویی دوو هم شامل این موضوع می شود. در اغلب برندهای ماشین لباسشویی، قسمتی به نام درام یا همان دیگ به کار رفته که بالواقع فرایند اصلی شست و شو درون آن انجام می پذیرد.  هرگونه آسیب جزیی در این قسمت از دستگاه عملکرد کلی آن را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد.

دیگ ماشین لباسشویی دوو غالبا از جنس استیل یا فلزات مشابه آن ساخته شده و در برابر عواملی چون زنگ زدگی و… مقاومت بالایی دارد. از جمله مشکلات رایجی که ممکن است در طول استفاده برای دیگ ماشین لباسشویی دوو پیش بیاید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. سوراخ شدن دیگ
 2. چرخش دیگ به صورت آهسته
 3. لق بودن دیگ
 4. تاب برداشتن دیگ
 5. و…

تکنسین های ما در مرکز تعمیرات دوو همواره آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان گرامی هستند. لازم به ذکر است که تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان نیز در حوزه کاری ایشان به شمار می آید.

چگونه متوجه آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی دوو شویم؟

آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی دووو

همانطور که پیش تر نیز گفته شد خرابی دیگ ماشین لباسشویی دوو، مشکلاتی را در کارکرد وسیله ایجاد خواهد کرد. آشنایی با نشانه های خرابی این قسمت از دستگاه به متخصصان کمک کرده تا بتوانند به راحتی نسبت به عیب یابی و سپس تعمیر آن اقدام نمایند. در ادامه مطلب برخی از علائم رایج آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی دوو ذکر شده است.

 • پاره شدن لباس ها در حین انجام عملیات شست و شو در دستگاه
 • دیگ ماشین لباسشویی دوو در هنگام فعالیت از میزان چرخش مطلوبی برخوردار نمی باشد.
 • در زیر ماشین لباسشوی دوو، جرقه به چشم می خورد.
 • چرخش دیگ ماشین لباسشویی دوو ادامه دار بوده و از حرکت باز نمی ایستد.
 • فرایند شست و شوی پوشاک داخل دستگاه با کیفیت پایینی صورت می گیرد.
 • در حین کار با ماشین لباسشویی دوو شاهد تکان ها و لرزش های شدیدی در دستگاه خواهیم بود.

چه دلایلی باعث بد چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو می شوند؟

بدیهی است که پیش از هرگونه اقدامی به منظور تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو ابتدا باید علل خرابی آن را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین پیشنهاد می شود که هرگاه با خرابی یا عدم چرخش این قسمت از دستگاه مواجه شدید از متخصصین مجرب (مجموعه تعمیرات دوو) جهت بررسی مشکل و رفع احتمالی آن کمک بگیرید.

هم اکنون کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دوو در زمینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان مشغول به کار هستند. در ادامه به برخی از مهم ترین دلایل آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی دوو که منجر به بد چرخیدن آن می شوند اشاره شده است.

دیگ ماشین لباسشویی دوو بیش از حد پر شده است

لازم است پیش از قرار دادن لباس ها داخل ماشین لباسشویی دوو، ابتدا میزان ظرفیت و حجم وسیله مورد بررسی قرار داده شود. لازم به ذکر است که پر کردن بیش از حد مخزن دستگاه می تواند ساده ترین علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو باشد.

تجمع پوشاک در یک بخش از دیگ ماشین لباسشویی دوو

این مشکل عموما زمانی رخ داده که بیشتر اقلام قرار گرفته در دیگ ماشین لباسشویی دوو به صورت یک تکه مانند پتو باشند. وجود چنین شرایطی موجب سنگین شدن دیگ شده و به احتمال فراوان اقلام در یک سمت از درام جمع می شوند. این اتفاق در نهایت عدم چرخش یا بد چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو را در بر خواهد داشت.

پارگی تسمه دیگ ماشین لباسشویی دوو

گاهی ممکن است دلیل آنکه دیگ ماشین لباسشویی دوو چرخش لازم را نداشته، پارگی تسمه ای که وظیفه گرداندن دیگ بر عهده آن است، باشد. در این هنگام با تعویض قطعه نام برده، مشکل فوق به راحتی قابل حل می باشد. همکاران ما در مجموعه تعمیرات دوو در زمینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان از تخصص و تجربه کافی برخوردار می باشند. همچنین این دوستان به منظور رفاه حال مشتریان عزیز به آن ها تسهیلاتی چون گارانتی خدمات دو ماهه نیز اعطا می نمایند.

آسیب دیدگی بلبرینگ

بد چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دوو

بلبرینگ نام قطعه ای است که میان موتور و دیگ ماشین لباسشویی دوو قرار گرفته و فرایند چرخش را سهولت می بخشد. طبیعتا در طول مدت زمان استفاده از دستگاه، ممکن است بلبرینگ دچار فرسودگی و خرابی شود. در صورت وقوع این اتفاق، دیگ ماشین لباسشویی دوو به خوبی نچرخیده و همینطور صدای شدیدی نیز از آن به گوش خواهد رسید.

اشکال در موتور ماشین لباسشویی دوو

بدون شک اصلی ترین قسمت ماشین لباسشویی دوو و همینطور سایر محصولات لوازم خانگی، موتور آن می باشد. در صورتی که به هر دلیلی این قطعه آسیب ببیند، دیگ ماشین لباسشویی دوو به درستی قادر به چرخش نخواهد بود.

خرابی کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی دوو

ذکر این نکته ضروری است که کارکرد مداوم دستگاه ممکن است منجر به از کار افتادگی کوپلینگ آن شده و در اثر نبودن نیروی کافی دیگ ماشین لباسشویی دوو امکان چرخیدن نداشته باشد.

هزینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو به چه عواملی بستگی دارد؟

گفتنی است که میزان نرخ هزینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی همواره با توجه به شرایط موجود تعیین می گردد. از این رو می توان گفت عواملی چون علت آسیب دیدگی، نوع برند ماشین لباسشویی، تعمیر یا تعویض قطعات، سرویس ایاب و ذهاب و… بیشترین تاثیرگذاری را در این زمینه دارند.

بهترین مرکز تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان کجاست؟

در حال حاضر مجموعه ما (تعمیرات دوو) با استخدام متخصصان آموزش دیده و مجرب، برترین مجموعه در زمینه تعمیر محصولات لوازم خانگی در اصفهان قلمداد می شود. همچنین این مجموعه با به کارگیری قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات خود به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز تلاش می نماید.

شماره تماس بهترین مجموعه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

بدون شک داشتن راه ارتباطی آسان ضامن جذب بیشتر مراجعه کنندگان تعمیر محصولات لوازم خانگی به مجموعه خواهد بود. شما همشهریان عزیز می توانید جهت برقراری ارتباط با مهندسان ما جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

5/5 - (18 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *