تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

در عصر امروز و با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی، روزانه تعداد زیادی از دستگاه های لوازم خانگی ساخته شده که هرکدام در سهولت بخشی به گذراندن زندگی نقش کلیدی دارند. شرکت دوو جزء شناخته شده ترین برندهای جهانی در عرصه تولید انواع لوازم خانگی محسوب می شود.

در سالیان اخیر این شرکت توانسته است با ساخت مدل های گوناگون از ماشین لباسشویی محبوبیت بسیاری را در نزد خریداران خود به دست آورد. مجموعه تعمیرات دوو دارای بیش از ۲۰ سال سابقه پیرامون تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. همکاران در این مجموعه آماده ارائه خدمات لازم به شما همشهریان عزیز در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان هستند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو

تمامی مدل های ماشین لباسشویی دوو از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند که عملکرد صحیح هرکدام از این قطعات در نحوه فعالیت دستگاه موثر خواهند بود. برد الکترونیکی را می توان به نوعی مهم ترین قطعه به کار رفته در ماشین لباسشویی دوو نام برد. این قطعه مثل یک فرمانده بر عملکرد سایر قسمت ها نظارت دارد.

در صورتی که به هر دلیلی برد ماشین لباسشویی دوو دچار آسیب دیدگی شود، دستگاه قادر به انجام عملیات شست و شوی البسه نخواهد بود. از آن جایی که برد الکترونیکی نقش کلیدی در کارکرد بدون نقص ماشین لباسشویی دوو داشته، لازم است در هنگام خرابی، وضعیت آن توسط کارشناسان این امر مورد بررسی قرار بگیرد.

مرکز تعمیرات دوو همواره با استخدام کارشناسان آموزش دیده در حوزه تعمیرات لوازم خانگی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. همچنین لازم به ذکر است که متخصصین ما در این مجموعه پیرامون زمینه های مختلفی از جمله تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان و حومه فعالیت می نمایند.

قطعات موجود بر روی برد ماشین لباسشویی دوو

همانطور که پیش تر نیز گفته شد برد الکترونیک مهم ترین قطعه به کار رفته در ماشین لباسشویی دوو و سایر دستگاه های لوازم خانگی است. معمولا بر روی بردهای الکترونیکی قطعاتی به کار می روند که هرکدام در عملکرد این قسمت از دستگاه تاثیر گذار هستند.

در صورتی که حتی یک عدد از این قطعات دچار آسیب دیدگی شوند، ممکن است انجام وظایف برد الکترونیکی در دستگاه را با مشکل مواجه سازند. انواع قطعات موجود بر روی برد ماشین لباسشویی دوو شامل موارد زیر هستند.

 • مقاومت
 • خازن
 • دیود
 • سوئیچ
 • ترانزیستور
 • القاگر
 • کریستال
 • رله
 • و…

علائم و نشانه های آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی دوو

علائم آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی دوو

اغلب دستگاه های لوازم خانگی به گونه ای ساخته شده اند که در هنگام بروز اشکال در فعالیتشان برخی علائم بر روی آن ها ظاهر خواهند شد. ماشین لباسشویی دوو نیز همانند دیگر دستگاه های مشابه، ممکن است در طول مدت زمان استفاده دچار نوساناتی در عملکرد خود شود.

ما در مجموعه تعمیرات دوو قادر خواهیم بود تا با استفاده از برترین فناوری های روز دنیا نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خود اقدام نماییم. نکته قابل توجه آنکه تکنسین های ما همواره در تعمیرات خود از قطعات اصل و اورجینال به جای نمونه های آسیب دیده استفاده می نمایند.

این دوستان هم اکنون در عرصه تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان مشغول به کار می باشند. در ادامه قصد داریم به مهم ترین نشانه های آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی دوو اشاره نماییم.

 • در هنگامی که شخص، برنامه ای را بر روی ماشین لباسشویی دوو انتخاب کند( شست و شو، خشک کن و…) اجرا نخواهد شد.
 • بروز هرگونه اشکال در عملکرد پنل جلویی ماشین لباسشویی دوو و خاموش شدن صفحه آن می تواند نشان از خرابی برد الکترونیکی دستگاه داشته باشد.
 • گاهی ممکن است در هنگام کار با ماشین لباسشویی دوو با از کارافتادگی ناگهانی آن رو به رو شویم. در این هنگام به احتمال فراوان برد الکترونیکی دستگاه آسیب دیده است.

علل آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی

دلایل بسیاری ممکن است باعث خرابی یا سوختگی برد ماشین لباسشویی دوو شوند. نوسانات موجود در برق ساختمان ها دشمن درجه یک اغلب دستگاه های لوازم خانگی محسوب می شوند. این پدیده ممکن است موجب ایجاد مشکل اتصالی در میان قطعات موجود بر روی برد ماشین لباسشویی دوو و در نهایت از کار افتادگی کامل آن شود.

به منظور رهایی از این مشکل توصیه می شود همواره از یک عدد محافظ مخصوص قبل از اتصال مستقیم وسیله به پریز برق استفاده شود. دیگر علت رایج خرابی برد ماشین لباسشویی دوو، نفوذ آب به داخل این قطعه و به طور کلی فضایی غیر از درام دستگاه می باشد. لازم به ذکر است در صورت بروز این اتفاق، برد الکترونیکی دیگر قابل تعمیر نبوده و می بایست حتما تعویض گردد.

همچنین دیگر علت آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی دوو می تواند مربوط به پر کردن بیش از اندازه حجم دستگاه از لباس باشد. بالا بودن دمای محیط اطراف ماشین لباسشویی دوو نیز ممکن است موجب از کار افتادگی قطعات موجود بر روی برد الکترونیکی شود.

متخصصین ما در مجموعه تعمیرات دوو همواره مطابق با مصوبات اتحادیه اقدام به تعیین نرخ هزینه های پرداختی به منظور ارائه خدمات به مشتریان می نمایند‌. این دوستان پیرامون تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان فعالیت نموده و از تجارب بالایی در این امر برخوردار می باشند.

نحوه تست برد ماشین لباسشویی دوو

نحوه تست برد ماشین لباسشویی دوو

شما می توانید با دانستن نحوه تست برد ماشین لباسشویی دوو از آخرین وضعیت آن (سالم بودن یا خرابی) اطمینان حاصل فرمایید. معمولا در هنگام آسیب دیدگی برد الکترونیکی، ارورهایی موسوم به کدهای خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می گردند. همینطور پس از لمس کلید پاور در صورتی که ماشین لباسشویی روشن شد می توان خروجی های برد الکترونیکی را به وسیله لامپ تست مورد آزمایش قرار داد.

چه عواملی در مقدار هزینه پرداختی به منظور تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو تاثیر گذار هستند؟

طبیعتا همه ما در هنگام مراجعه به مراکز تعمیر لوازم خانگی به میزان نرخ های تعیین شده از سوی تعمیرکاران جهت ارائه خدمات توجه می نماییم. می توان گفت عواملی همچون سرویس ایاب و ذهاب، تعداد و کیفیت قطعات مورد استفاده، نوع برند دستگاه، شدت آسیب وارده و… از جمله عوامل تاثیر گذار در این امر محسوب می شوند. لازم به ذکر است مواردی که بدان اشاره شدند مشخص کننده مقدار هزینه پرداختی جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو نیز به حساب می آیند.

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

همواره بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دارای ویژگی های خاصی به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مراجعه کنندگان خود می باشند. در حال حاضر با توجه به آخرین برآوردهای صورت گرفته مجموعه ما به نام تعمیرات دوو با ارائه گارانتی خدمات دوماهه به مشتریان، سعی در جلب اعتماد آن ها خواهد داشت.

شماره تلفن بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

شما همشهریان محترم می توانید به منظور دریافت خدمات لازم در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در مجموعه تعمیرات دوو در طول ایام هفته آماده دریافت سفارشات لازم از سوی شما مشتریان عزیز جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان می باشند.

همچنین بخوانید: تعمیر سبد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

5/5 - (31 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *