تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

این روزها به منظور گذراندن امور زندگی خود نیازمند در اختیار داشتن برخی لوازم در منزل هستیم. دستگاه هایی همچون ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، تلویزیون و… از جمله این لوازم می باشند. هم اکنون کارخانجات بسیاری در سرتاسر دنیا در عرصه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت دارند.

در این میان شرکت دوو در طی سالیان اخیر اقدام به ساخت دستگاه های مختلفی از جمله انواع ماشین های ظرفشویی نموده است. لازم به ذکر است اغلب محصولات شرکت دوو مورد استقبال مشتریان خود در داخل و خارج از کشور قرار گرفته اند. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دوو هم اکنون پیرامون تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان مشغول به کار هستند. همچنین این عزیزان دارای بیش از 20 سال سابقه در عرصه تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو جزء محصولاتی است که این شرکت به تازگی اقدام به ساخت مدل های متنوعی از آن نموده است. این نوع وسیله همچون سایر لوازم الکتریکی از به هم پیوستن قسمت های متعددی به یکدیگر ساخته می شود. بدیهی است نتیجه هرگونه آسیب دیدگی قطعات موجود در ماشین ظرفشویی دوو ممکن است اختلال در عملکرد کلی وسیله باشد.

یکی از مهم ترین قسمت های به کار رفته در ماشین ظرفشویی دوو، برد الکترونیکی بوده که وظیفه کنترل نمودن سایر قسمت ها را بر عهده دارد. با آنکه احتمال آسیب دیدگی برد الکترونیکی در مقایسه با دیگر قطعات موجود در ماشین ظرفشویی دوو به مراتب پایین تر بوده، اما در صورت وقوع آن دستگاه قادر به ادامه فعالیت خود نخواهد بود. بدین ترتیب با توجه به نقش کلیدی برد ماشین ظرفشویی دوو در دستگاه بهتر است همواره به منظور تعمیر آن به مراکز معتبر مراجعه شود.

علائم رایج خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو

علائم رایج خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو

همانطور که پیش تر نیز گفته شد هرگونه مشکل در عملکرد برد ماشین ظرفشویی دوو موجب از کار افتادگی وسیله خواهد شد. با دانستن برخی نشانه ها می توان متوجه آسیب دیدگی این قسمت از دستگاه شد. مجموعه تعمیرات دوو متشکل از متخصصینی مجرب بوده که در زمینه هایی همچون تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان فعالیت می نمایند. در ادامه مطلب برخی از مهم ترین علائم خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو ذکر شده اند.

 • هنگامی که ماشین ظرفشویی دوو علی رغم اتصال یافتن به پریز برق روشن نشود، یکی از دلایل آن ممکن است آسیب دیدگی برد الکترونیکی باشد.
 • وجود هر نوع اختلال در روند آبگیری و همچنین تخلیه آب دستگاه می تواند از دیگر نشانه های خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو باشد.
 • آسیب دیدگی برخی از قطعات لوازم جانبی به کار رفته در ماشین لباسشویی دوو همچون تایمر آن می توانند به مشکل در عملکرد برد الکترونیکی مرتبط باشند.
 • زمانی که عملکرد برد ماشین ظرفشویی دوو با ایراد مواجه شود گرم نشدن آب موجود در وسیله امری محتمل خواهد بود.
 • گاهی ممکن است از دستگاه در حین کار، بوی سوختگی به مشام برسد. در این صورت احتمال خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو نیز وجود دارد.
 • آخرین نشانه ای که خبر از آسیب دیدگی برد ماشین ظرفشویی دوو می دهد، درست عمل نکردن کلیدهای موجود بر روی دستگاه خواهد بود.

مهم ترین عوامل تاثیرگذار در آسیب دیدگی برد ماشین ظرفشویی دوو

معمولا تعمیرکاران لوازم خانگی ابتدا با کشف علل خرابی و سپس مرتفع نمودن آن ها اقدام به تعمیر دستگاه ها می نمایند. طبیعتا برد ماشین ظرفشویی دوو به علل مختلفی ممکن است دچار هر نوع نقصی در عملکرد خود شود. ما در مجموعه تعمیرات دوو قادر خواهیم بود تا با استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات خود موجبات کسب رضایت شما همشهریان عزیز را فراهم سازیم.

هم اکنون همکاران ما پیرامون موضوعات مختلفی همچون تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان به ارائه خدمات مشغول هستند. در ذیل برخی از مهم ترین دلایل آسیب دیدگی برد ماشین ظرفشویی دوو نام برده شده اند.

 • خازن های موجود در برد ماشین ظرفشویی دوو آسیب دیده و یا نیم سوز شده اند.
 • قسمت مربوط به سیم پیچ در ماشین ظرفشویی دوو دچار اتصالی شده است.
 • نوسانات ناشی از افزایش و کاهش ولتاژ یا شدت جریان الکتریکی دیگر عواملی بوده که موجب از کار افتادگی برد ماشین ظرفشویی دوو خواهند شد.
 • اغلب بردهای الکترونیکی لوازم خانگی در برابر نفوذ آب به درون خود حساس بوده و خواهند سوخت. این موضوع پیرامون برد ماشین ظرفشویی دوو نیز صدق می نماید.
 • دیگر علت آسیب دیدگی برد ماشین ظرفشویی دوو می تواند وارد آمدن ضربه یا فشار بیش از حد به این قسمت از دستگاه باشد.
 • هنگامی که دمای محیط اطراف دستگاه بیش از حد بالا باشد، به احتمال فراوان آسیب دیدگی برد ماشین ظرفشویی دوو را در پی خواهد داشت.
 • نحوه استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی دوو می تواند ضامن سلامتی دستگاه و قطعات به کار رفته در آن از جمله برد الکترونیکی باشد. این موارد شامل بار کردن وسیله از ظروف به میزان حجم تعیین شده ، استفاده زمان بندی شده و با فاصله از دستگاه، به کار بردن مواد شوینده مرغوب و همینطور قرار دادن ظروف به شکل صحیح در دستگاه هستند.
 • همواره در کنار قطعات اصلی، نمونه های فیک و تقلبی نیز در بازار موجود می باشند. در صورتی که برد الکترونیکی به کار رفته در ماشین ظرفشویی دوو از نوع فیک باشد احتمال آسیب دیدگی آن افزایش می یابد.

روش های افزایش طول عمر برد ماشین لباسشویی دوو

روش های افزایش طول عمر برد ماشین لباسشویی دوو

با رعایت برخی نکات می توان طول عمر برد ماشین لباسشویی دوو را افزایش داده و متحمل پرداخت هزینه های کمتری به منظور تعمیر آن شد. در حال حاضر مجموعه تعمیرات دوو جزء مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان به شمار می آید. این مجموعه همواره با اخذ هزینه های مقرون به صرفه و مطابق با مصوبات اتحادیه به منظور ارائه خدمات خود سعی در جلب رضایت همشهریان عزیز دارد.

هم اکنون مهندسان ما در مجموعه تعمیرات دوو در عرصه تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان اشتغال دارند. در ادامه مطلب به برخی از این نکات اشاره می نماییم.

 • یکی از ساده ترین راه حل های افزایش طول عمر برد ماشین ظرفشویی دوو، استفاده از محافظ برق متناسب با وسیله است.
 • بر روی اغلب بردهای الکترونیکی در طول مدت زمان استفاده از دستگاه ها لایه هایی از رسوبات و سولفات شکل گرفته که تمیز کردنشان در افزایش طول عمر آن ها موثر خواهد بود.
 • بهتر است نحوه مراقبت از ماشین ظرفشویی دوو به صورتی باشد که احتمال نفوذ رطوبت و آب به قسمت هایی همچون برد الکترونیکی دستگاه کاهش یابد.
 • همچنین لازم است در هنگام قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو به منظور شست و شوی آن ها میزان حجم ظرفیت دستگاه نیز در نظر گرفته شود.
 • در استفاده از مواد شوینده در ماشین ظرفشویی دوو به مواردی همچون کیفیت و مقدار مورد نیاز توجه شود.

چه عواملی بر روی هزینه تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو اثر گذارند؟

بدون شک جدای از بحث کیفیت خدمات ارائه شده، موضوع هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز از اهمیت بسیاری در نزد مشتریان برخوردار می باشد. لازم به ذکر است موسسات معتبری همچون تعمیرات دوو علاوه بر ارائه خدمات شایسته به مراجعه کنندگان خود نرخ هزینه های معقولی را نیز برای آنان تعیین می نماید. برخی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو عبارتند از: برند تولید کننده دستگاه، کیفیت قطعات، سرویس ایاب و ذهاب، تعمیر یا تعویض و…

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

مرکز تعمیرات دوو با استفاده از برخی مزایا همچون ارائه گارانتی خدمات دوماهه در فعالیت های خود به منظور رفاه حال مشتریان عزیز تلاش می نماید. با توجه به آخرین بررسی های به عمل آمده و رضایت مراجعه کنندگان، هم اکنون موسسه تعمیرات دوو برترین مجموعه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در شهر اصفهان به حساب می آید.

شماره بهترین مرکز تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

مجموعه تعمیرات دوو جهت رفاه حال همشهریان عزیز راه های ارتباطی مختلفی را با آن ها در نظر گرفته است. شما مشتریان محترم می توانید به منظور ارتباط با مهندسان شاغل ما در این مجموعه با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (8 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *