تعویض المنت ظرفشویی دوو در اصفهان

ماشین ظرفشویی را می توان یار صمیمی بانوی خانه دانست. امروزه استفاده از این دستگاه نوظهور افزایش زیادی داشته است. محال است بانویی وجود داشته باشد که خواهان آن در آشپزخانه خود نباشد. بسیاری از بانوان مدام از ایستادن پای سینک ظرفشویی گله دارند و از این که باید زمان زیادی را ایستاده بمانند و دچار کمر درد و پا درد شوند بیزارند.

اختراع و ساخت ماشین ظرفشویی کمک بزرگی به رفاه بانوان کرده است. دیگر اعضای خانواده وقت بیشتری دارند تا از کنار هم بودن لذت ببرند. ماشین ظرفشویی دوو از قطعات بسیاری ساخته شده است یکی از این قطعات حساس المنت است. ما دراین مقاله سعی داریم شما را با این قطعه در ساختارظرفشویی بیشتر آشنا کنیم و بگوییم درهنگام خراب شدن آن چه باید بکنید. با ما همراه شوید تا در مورد تعویض المنت ظرفشویی دوو در اصفهان با شما سخن بگوییم.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

المنت چه وظیفه ای در ماشین ظرفشویی برعهده دارد؟

در اول کار بهتر است بگوییم که اگر المنت ظرفشویی خراب شد، ازاین به بعد خودتان باید پای سینک ظرفشویی مشغول شستشوی ظرف ها بشوید. پس مراقب این قطعه حساس باشید تا دوباره گرفتار سینک ظرفشویی نشوید.

المنت یک از اجزای تشکیل دهنده ماشین ظرفشویی است که وظیفه مهمی دارد. وظیفه آن تنظیم دمای آب است. اگر المنت نتواند گرمای لازم را تولید کند نتیجه شستشوی ظرف ها رضایتمندانه نخواهد بود و شما شاهد ظرف هایی کثیف در اتمام کار خواهید بود.

هرگاه بعد از تمام شدن تایم ماشین ظرفشویی با شستشوی ناقص ظرف ها مواجه شدید این احتمال را بدهید که المنت آن دچار خرابی شده است. ممکن است برق منزل شما دچار نوساناتی شده که منجر به خرابی المنت شده است. در صورت بروز این مشکل شما می بایست برای تعویض المنت ظرفشویی دوو دراصفهان اقدام کنید و با کارشناسان زبده در تماس باشید. تعمیرکاران مجموعه تعمیرات دوو، مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان، می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

دلایل خراب شدن المنت ظرفشویی دوو چیست؟

دلایل خراب شدن المنت ظرفشویی دوو چیست؟

خراب شدن المنت ظرفشویی می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. تیم ما قصد دارد برای شما مهمترین دلایل خرابی و تعویض المنت ظرفشویی دوو را شرح دهد.

 • درست استفاده نکردن از ظرفشویی: هرنمونه از ماشین ظرفشویی توانایی و قابلیت هایی مخصوص به خود دارد و نباید خارج از توان دستگاه از آن کار کشید. ممکن است یکی از دلایل خراب شدن المنت گذاشتن ظرف هایی با وزن بالا باشد. به این صورت که وزن بالای آنها باعث برخورد سینی زیرین با المنت شود و خراب شدن آن را در پی داشته باشد.
 • نصب قطعه ناقص بر دستگاه: گاهی پیش می آید که از ابتدا قطعه ای معیوب را به اشتباه بر روی دستگاه نصب کرده باشند و قبل از اینکه عمر مفید المنت به پایان برسد، خود از کار بیفتد.
 • رسوبات: بعضی از شهرها متاسفانه دارای آب با املاح سنگین و مضر هستند. هنگام استفاده از ظرفشویی این املاح مضر داخل المنت ته نشین می شوند و دمای آن را به شدت بالا می برند.
 • ولتاژ برق: سعی کنید هیچگاه دوشاخه ظرفشویی را مستقیم به برق وصل نکنید، از یک رابط کمک بگیرید. باید ولتاژ برق متناسب با توان دستگاه باشد و برق با ولتاژ بالا ممکن است به المنت ظرفشویی دوو آسیب برساند.

تعویض المنت ظرفشویی دوو چگونه است؟

امروزه سرویس کاران بسیارماهری برای تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده وسایل برقی  در اصفهان وجود دارند که دوره های مخصوص این کار را گذرانده اند. وسایل برقی بسیار پیچیده اند و سیم کشی های گوناگونی دارند. به هیچ عنوان سر خود نسبت به تعمیر هیچگونه وسیله برقی اقدام نکنید و از نیروی متخصص کمک بگیرید.

نیروهای کاربلد آماده اند تا کار تعویض المنت ظرفشویی دوو در اصفهان را برعهده بگیرند. ما در ادامه نحوه تعویض المنت ظرفشویی را برای شما توضیح خواهیم داد.

 • همانگونه که می دانید برق با کسی شوخی ندارد و باید در حین کار با وسایل برقی جانب احتیاط را رعایت کرد. در اولین اقدام برای تعویض المنت، دوشاخه ظرفشویی را از پریز جدا کنید و مطمئن شوید هیچگونه اتصالی به برق وجود ندارد.
 • بهتر است برای جابجایی راحت تر آن شیلنگ های متصل به ظرفشویی را جداسازی کنید. سپس ظرفشویی را در جایی نرم به پشت برگردانید تا خط و خش روی دستگاه شما نیفتد.
 • سینی زیرین ظرفشویی به وسیله چهار پیچ به بدنه آن متصل است. پیچ ها را باز کنید تا سینی را بتوانید خارج کنید.
 • قطعه ای به نام آنتی فلود درآن قسمت وجود دارد که حتما باید آن را از بدنه ماشین جدا کنید.
 • المنت در زیر آنتی فلود قرار دارد و در حال حاضر شما به آن دسترسی دارید. برای جداسازی المنت نیاز است که پمپ را نیز باز کنید تا به راحتی بتوانید المنت را خارج کنید.
 • المنت توسط سه نقطه به ظرفشویی متصل است. آنها را جدا کنید. بعد از باز کردن لوله های هیتر شما می توانید عمل تعویض المنت را انجام دهید.
 • المنت جدید را به همان صورتی که المنت قبلی نصب بود، بگذارید و به صورت برعکس تمام قطعاتی که باز کردید به نوبت شروع به نصب دوباره کنید.
 • بعد از اجرای آخرین نصب، یعنی همان سینی زیرین، به آرامی دستگاه را بلند کنید. شیلنگ ها را نصب کنید و ظرفشویی را به جریان برق وصل کنید. می توانید با خیالی آسوده دوباره از این وسیله استفاده کنید.

هزینه تعویض المنت ظرفشویی دوو در اصفهان چقدر است؟

هزینه تعویض المنت ظرفشویی دوو در اصفهان

ممکن است هزینه تعویض المنت ظرفشویی دوو برای شما دغدغه شده باشد. ما برای شما خواهیم گفت که تعرفه خدمات تعویض المنت ظرفشویی دوو به چه مواردی بستگی دارد.

 • برند ماشین ظرفشویی
 • مدل و پیچیدگی ظرفشویی
 • محل تعمیر
 • مدت زمان گارانتی
 • استفاده از قطعه فابریک یا متفرقه
 • ایاب و ذهاب تعمیرکار
 • هزینه عیب یابی
 • قیمت قطعه مورد نظر در بازار

شما می توانید برای تعیین هزینه احتمالی با مرکز تعمیرات دوو که متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان هستند، تماس حاصل کنید و با کارشناسان این مجموعه مشورت کنید.

کلام آخر

ما سعی کردیم تمامی اطلاعات لازم درخصوص تعویض المنت ظرفشویی دوو در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر واقع شده باشد. پیشنهاد ما به شما این است که کار تعویض المنت را به تعمیرکاران زبده بدهید تا خیالتان از نتیجه کار آسوده باشد و خودتان هیچ اقدامی را در منزل انجام ندهید چون ممکن است مهارت کافی را نداشته باشید و باعث آسیب بیشتر به دستگاه شوید.

تکنسین کارهای ما در مجموعه تعمیرات دوو می توانند بهترین خدمات را در زمینه تعمیر این دستگاه به شما بدهند. شماره تماس ما: 09130108396

5/5 - (8 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *