تعمیر برد یخچال فریزر دوو در اصفهان

تقریبا می توان گفت امروزه در تمامی منازل، استفاده از برخی دستگاه های لوازم خانگی همچون یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… امری معمول به شمار می آید. شرکت دوو در طول سالیان اخیر اقدام به تولید مدل های بسیاری از این نوع لوازم نموده است.

یخچال فریزرهای دوو از جمله پرفروش ترین دستگاه های لوازم خانگی در جهان بوده که پیرامون برآورده سازی انتظارات صاحبان خود موفق عمل نموده اند. کارشناسان ما در مجموعه تعمیرات دوو با بیش از ۲۰ سال سابقه آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان در زمینه های مختلفی همچون تعمیر برد یخچال فریزر دوو در اصفهان می باشند.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

برد یخچال فریزر دوو

یخچال فریزرهای دوو همانند سایر دستگاه های لوازم خانگی از قطعات متعددی تشکیل شده که هرکدام دارای وظایف معینی می باشند. برد الکترونیکی را می توان مهم ترین قسمت به کار رفته در یخچال فریزر دوو نامیده که نقش مهمی را در دستگاه عهده دار می باشد.

در حقیقت برد الکترونیکی بر عملکرد سایر قطعات یخچال فریزر دوو نظارت داشته و به نوعی صادر کننده دستورات لازم به آن ها می باشد. در صورتی که به هر دلیلی برد الکترونیکی دچار آسیب دیدگی شده باشد تا زمان رسیدگی به مشکلات آن، دستگاه امکان ادامه فعالیت را نخواهد داشت.

مجموعه تعمیرات دوو از متخصصینی مجرب پیرامون تعمیر انواع دستگاه های لوازم خانگی تشکیل شده است. همکاران ما در این مرکز قادر به ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان در زمینه تعمیر برد یخچال فریزر دوو در اصفهان می باشند.

مهم ترین نشانه های آسیب دیدگی برد یخچال فریزر دوو

نشانه های آسیب دیدگی برد یخچال فریزر دوو

همانگونه که گفته شد نقش برد الکترونیکی در یخچال فریزر دوو همانند مغز در بدن انسان می باشد. معمولا در هنگام خرابی برد الکترونیکی، یک سری علائم بر روی دستگاه آشکار شده که به تعمیرکاران جهت رفع مشکلات مربوط به این قطعه کمک می نمایند. در ادامه قصد داریم تا شما را با نمونه هایی از این علائم آشنا نماییم.

برفک زدگی بیش از حد در یخچال فریزر دوو

اولین نشانه ای که می تواند خبر از آسیب دیدگی برد یخچال فریزر دوو بدهد برفک زدگی قسمت های مختلف دستگاه می باشد.

کد خطای مرتبط با برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو

یکی از آسان ترین روش های کسب اطمینان از وجود اشکال در عملکرد برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو، به نمایش درآمدن کد خطای مربوط به آن است. بدیهی است هنگامی که اروری به نام r1 بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر شود، به معنای آسیب دیدگی برد الکترونیکی خواهد بود.

در حال حاضر متخصصان ما در مجموعه تعمیرات دوو پیرامون تعمیر برد یخچال فریزر دوو در اصفهان مشغول به کار هستند. این عزیزان با به کارگیری از قطعات با کیفیت اصلی و اورجینال در تعمیرات خود نهایت تلاششان را به منظور جلب رضایت شما همشهریان گرامی انجام می دهند.

کمپرسور یخچال فریزر دوو برای مدت زیادی غیر فعال مانده و روشن نمی شود

گاهی ممکن است علی رغم آنکه دستگاه به برق متصل می باشد، کمپرسور یخچال فریزر دوو روشن نشده و این شرایط ادامه دار باشد. در این صورت می توان نتیجه گرفت که به احتمال فراوان کمپرسور، دستوری مبنی بر روشن شدن خود از سوی برد الکترونیکی دریافت نمی کند.

شنیده شدن صدای ناهنجار و غیر طبیعی از یخچال فریزر دوو

به گوش رسیدن صداهای غیر طبیعی (تق تق) از یخچال فریزر دوو نیز می تواند یکی دیگر از نشانه های از کار افتادگی برد الکترونیکی باشد.

روشن نشدن فن اواپراتور در یخچال فریزر دوو

هنگامی که دستگاه به برق متصل بوده، اما فن اواپراتور یخچال فریزر دوو کار نمی کند احتمال آسیب دیدگی برد الکترونیکی زیاد است. جهت اطمینان بیشتر می توان فن اواپراتور را به برق مستقیم اتصال نمود. در صورتی که فن روشن شود به طور قطع برد الکترونیک دستگاه دچار مشکل شده است.

یخچال فریزر دوو روشن نمی شود

هنگامی که جریان برق به درون دستگاه وصل بوده اما روشن نمی شود، احتمال دارد که برد هیچگونه فرمانی را به منظور آغاز به کار دستگاه نفرستاده و خراب شده باشد. همکاران ما در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان اشتغال دارند. این دوستان زیر نظر مجموعه تعمیرات دوو فعالیت داشته و از تسهیلاتی چون ارائه گارانتی خدمات دو ماهه نیز بهره می برند.

علل آسیب دیدگی برد یخچال فریزر دوو

علل آسیب دیدگی برد یخچال فریزر دوو

معمولا در طول مدت زمان کار کرد یخچال فریزر دوو این احتمال وجود داشته که برد الکترونیکی دچار خرابی شود. در صورتی که این قطعه آسیب ببیند لازم است تا وضعیت آن توسط متخصصین مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به تعمیر آن اقدام شود. در ذیل به برخی از مهم ترین دلایل آسیب دیدگی برد الکترونیک یخچال فریزر دوو اشاره شده اند.

وجود نوسانات الکتریکی پی در پی در یخچال فریزر دوو

لازم به ذکر است وجود نوسانات برقی در ساختمان ها همواره بزرگ ترین دشمن محصولات الکتریکی به شمار می روند. این پدیده علاوه بر برد الکترونیکی ممکن است به سایر قطعات موجود در دستگاه نیز صدمات جبران ناپذیری وارد سازد. به منظور پیش گیری از وقوع نوسانات الکتریکی، توصیه می شود همواره از محافظ مخصوص برای این وسایل استفاده شوند.

نفوظ رطوبت به درون محفظه برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو

یکی دیگر از دلایل شایع سوختن برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو، تماس پیدا کردن آن با آب می باشد. به منظور جلوگیری از این مشکل توصیه می شود در هنگام تمیز نمودن بدنه دستگاه با آب حتما ابتدا نسبت به قطع جریان برق ورودی به وسیله اقدام شود.

تکنسین های ما در مرکز تعمیرات دوو همواره آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند. از جمله مهم ترین حوزه فعالیت کاری این دوستان تعمیر برد یخچال فریزر دوو در اصفهان است.

آسیب دیدگی قسمت های مختلف یخچال فریزر دوو

در هنگامی که برخی از قطعات موجود در یخچال فریزر دوو همچون کمپرسور، فن، المنت و… دچار خرابی شوند. آسیب رسیدن به برد الکترونیک دستگاه امری محتمل خواهد بود. در حقیقت این رویداد سبب شده تا فشار بیشتری به برد الکترونیک وارد آمده و در نهایت از کار افتادگی آن را در پی خواهد داشت.

دمای بالای محیط پیرامون برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو

در هنگامی که مقدار دمای فضای پیرامون برد یخچال فریزر دوو بیش از حد بالا برود ممکن است صدماتی به قطعات موجود بر روی این قطعه وارد شوند. لازم به ذکر است که قطعات به کار رفته بر روی برد الکترونیکی دستگاه می توانند تا حدودا ۳۰ درجه سانتی گراد دما را تحمل نمایند.

کیفیت پایین قطعات به کار رفته بر روی برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو

هرچه قطعات به کار رفته بر روی برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو از میزان کیفیت پایین تری برخوردار باشند، مطمئنا دوام کمتری داشته و زودتر آسیب خواهند دید.

چه عواملی در هزینه تعمیر برد یخچال فریزر دوو تاثیرگذار هستند؟

مطمئنا میزان حق الزحمات پرداختی یک فاکتور مهم در نزد مشتریان به منظور مراجعه به تکنسین ها جهت تعمیر لوازم خانگی خود است. کارشناسان ما در مجموعه تعمیرات دوو همواره سعی داشته تا ضمن ارائه خدمات شایسته، نسبت به اخذ هزینه های مناسب و مطابق با مصوبات اتحادیه از مشتریان خود اقدام نمایند.

هم اکنون تعیین نرخ هزینه های پرداختی جهت تعمیر برد یخچال فریزر دوو تحت شرایط خاصی صورت می گیرد. سرویس ایاب و ذهاب، نوع برند دستگاه، میزان کیفیت قطعات جایگزین شده، تعمیر یا تعویض قطعات و… را می توان مهم ترین عوامل موثر در این زمینه به شمار آورد.

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین یخچال فریزر دوو در اصفهان

یک مجموعه موفق در زمینه تعمیر لوازم خانگی و قطعات مرتبط با آن مجموعه ای است که در رعایت استانداردهای اولیه موفق عمل نموده باشد. در حال حاظر با توجه به بررسی های صورت گرفته، مرکز تعمیرات دوو بهترین مجموعه به منظور تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و حومه است.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر برد یخچال فریزر دوو در اصفهان

مجموعه تعمیرات دوو جهت ارتباط با شما همشهریان عزیز و گرامی راه های ارتباطی مختلفی را تعیین نموده است. هم اکنون آسان ترین راه ارتباطی شما مشتریان گرامی با متخصصین ما جهت تعمیر یخچال فریزر دوو در اصفهان، تماس گیری با شماره 09130108396 می باشد.

بیشتر بخوانید: تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

5/5 - (33 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *