تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان

ما در این مقاله قصد داریم برای شما نحوه تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو را شرح دهیم. همچنین می خواهیم برای شما بگوییم محفظه شوینده چیست و چه وظایفی را برعهده دارد.

مجموعه تعمیرات دوو یک از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در اصفهان می باشد. جهت ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

محفظه شوینده چیست؟

محفظه شوینده یک قطعه درون ماشین ظرفشویی است که یک وظیفه مهمی را نیز برعهده دارد. به صورتی که نام آن را قطعه کلیدی نیز می گویند. بهتر است واضح تر با شما سخن بگوییم. اگر این قطعه خراب شد، شما به هیچ وجه نمی توانید از ظرفشویی استفاده کنید. برای گذر از این مشکل تنها یک راهکار دارید، آن هم تعمیر و یا تعویض این قطعه است.

کاربرد محفظه ظرفشویی این است که مواد شوینده مورد نیاز شستشوی ظروف را فراهم می کند. این قطعه در طی چرخه شستشو هرمقدار که مایع شوینده نیاز بود را اضافه می کند. شما می توانید برای تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان به مرکز تعمیرات دوو مراجعه کنید.

چگونه متوجه می شویم محفظه مواد شوینده خراب شده است؟

خرابی محفظه شوینده ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. اگر با خرابی این قطعه مواجه شده اید می توانید برای تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان به مرکز تعمیرات دوو مراجعه کنید. برای شستشوی ظرف ها درون ماشین ظرفشویی عمدتا قرص استفاده می شود. به این صورت که شما یک قرص را به درون محفظه شوینده می اندازید و درب محفظه را می بندید تا قرص حسابی خیس بخورد.

بعد از فرآیند خیس شدن، قرص به طور اتوماتیک باید داخل دستگاه شود. اگر محفظه شوینده ظرفشویی دوو شما خراب شده باشد قرص را به درون دستگاه نمی اندازد و در نتیجه فرایند شستشوی ظرف ها به درستی انجام نخواهد شد. در ادامه این مقاله برای شما شرح خواهیم داد که علت های خرابی این قطعه چیست.

دلایل خرابی محفظه شوینده ظرفشویی دوو

دلایل خرابی محفظه شوینده ظرفشویی دوو

درب محفظه

 هرگاه قرص را به درون محفظه شوینده انداختید، این قطعه 20 دقیقه زمان نیاز دارد تا درب آن باز شود. در صورت خراب بودن این قطعه، درب باز نخواهد شد و شوینده در داخل دستگاه نخواهد رفت. در این زمان نیاز است که از تعمیرکاران مرکز تعمیرات دوو برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید.

نوع مواد شوینده

در پاره ای از اوقات دلیل اینکه عمل شستشو به درستی انجام نمی شود خرابی محفظه شوینده نیست و دلیل آن میتواند استفاده از مواد شوینده نامرغوب باشد. قرص تاریخ مصرف گذشته و بی کیفیت توانایی خیس شدن ندارد و نمی تواند در آب حل شود.

چیدن اشتباه ظرف ها

بعضی افراد به اشتباه ظرف ها را به صورتی داخل ظرفشویی چیدمان می دهند که جلوی درب محفظه شوینده را مسدود می کند و درب نمیتواند باز شود.

خرابی دیسپنسر ظرفشویی

این قطعه وظیفه دارد که هرگاه ظرفشویی شروع به فعالیت کرد، قرص و مواد شوینده را به درون دستگاه بیاندازد. این قطعه خود نیز دارای دو محفظه جداگانه است. یکی از محفظه های آن باز است و برای قبل از شستشوست و دیگری بسته، که برای شستشوی اصلی کاربرد دارد. شما باید درصورت بروز مشکل در فرایند شستشوی ظرف ها، دیسپنسر را چک کنید که داخل محفظه آن چیزی چسبید نباشد.

درب آن را نیز چک کنید که آیا به راحتی باز می شود. درب یک عملکرد رها کننده اتوماتیک دارد آن را نیز بررسی کنید. همچنین نگاهی به داخل محفظه بیندازید و مطمئن شوید که مواد شوینده در درون محفظه رسوب نکرده باشد.

دمای آب

برای آنکه قرص بتواند حل شود باید دمای آب بالا باشد. برای آنکه مطمئن شوید مشکل از دمای آب نیست، دما را در بالاترین حد ممکن قرار دهید.

خرابی اتصالات

دیسپنسر ظرفشویی دوو دارای یک سری اتصالات نظیر شلنگ و لوله است که برای انتقال مواد شوینده به درون دستگاه کارایی دارند. این اتصالات ممکن است در طول مدت زمان استفاده از دستگاه به مرور فرسوده شده باشند. باید یک نیروی متخصص آنها را بررسی کند چون کار هر کسی نیست.

باید این نکته را ذکر کنیم تمام بررسی های فوق نیاز به یک نیروی متخصص و کاربلد دارد. اگر تمام راه ها را رفته اید و جواب نگرفتید می بایست به یک تعمیرکار اطلاع دهید. پیشنهاد ما برای شما این است که عمل تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان را به تعمیر کاران زبده مرکز تعمیرات دوو بسپارید.

هزینه تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر و تعویض محفظه ماشین ظرفشویی دوو

ما در این قسمت از مقاله می خواهیم برای کسانی که با خرابی محفظه ظرفشویی خود مواجه شده اند و نیاز به یک تعمیرکار دارند تا قطعه خراب آنها را در صورت تعمیر، درست کنند و در صورت خرابی کامل آن را تعویض کنند، بگوییم که هزینه این کار چقدر است. تمام دلایل زیر بر قیمت نهایی تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان دخیل است.

  • هزینه عیب یابی
  • نوع قطعه
  • تعمیر و یا تعویض
  • قیمت قطعه در بازار
  • اصل و یا فیک بودن قطعه
  • ایاب و ذهاب تعمیرکار
  • مکان تعمیر

لازم است ذکر کنیم که هرگاه شخصی از طریق شماره 09130108396 با مرکز تعمیرات دوو تماس گرفت کارشناسان ما نمی توانند یک قیمت تعیین شده به آنها بدهند. تیم مذکور باید ابتدا به محل اعزام شوند و بعد از بررسی های انجام شده به شخص گفته خواهد شد که دستگاه آنها با چه دستمزدی تعمیر خواهد شد.

همواره مرکز ما سعی بر این دارند که یک قطعه اصل را جایگزین قطعه خراب کند. به همین دلیل ممکن است قیمت کمی بالا باشد. اما دیگر اشخاص، نگرانی از بابت بی کیفیت بودن قطعه تازه نصب شده نخواهند داشت. عمر قطعه در این صورت بالاست و مدت زمان زیادی برای مشتری کار خواهد کرد.

آشنایی با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

مرکز تعمیرات دوو سال های سال است که توفیق خدمت رسانی به مردم شریف کشور را دارد. این مرکز از بهترین و ماهرترین تعمیرکاران تشکیل شده است که علاوه بر مهارت در کار، حسن اخلاق آنان نیز زبانزد است. شما عزیزان اگر با خرابی محفظه شوینده ظرفشویی دوو خود مواجه شده اید و تمام مراحل گفته شده را بررسی کرده اید و به نتیجه نرسیدید می توانید با این مرکز از طریق شماره های مندرج در این صفحه تماس حاصل کنید. تیم زبده این مرکز به سرعت برای تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان به محل اعزام خواهند شد و اقدامات لازم را در بهترین کیفیت انجام می دهند.

تعمیر محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو

پیشنهاد ما به شما این است برای شروع  به عیب یابی دستگاه باید از یک نیروی متخصص کمک بگیرید تا موارد گفته شده را به طور تخصصی بررسی کند. اگر بعد از چک کردن دستگاه، علت حل نشدن قرص معلوم نشد، احتمال خرابی محفظه ظرفشویی دوو به یقین تبدیل خواهد شد. مرحله بعد نوبت به تعمیر این قطعه توسط نیروی متخصص می رسد. اگر قابل تعمیر نبود می بایست آن را تعویض کنید.

لازم است ذکر کنیم که تعمیر این قطعه به شرطی صحیح است که خرابی آن بسیار جزئی بوده باشد. در غیر این صورت تعمیر آن به صلاح نیست. زیرا به سرعت دوباره برای شما معضلاتی را به وجود می آورد. بهتر است برای تعویض این قطعه از هر تعمیرکاری کمک نگیرید. چرا که معلوم نیست چه قطعه ای را روی دستگاه شما نصب خواهد کرد. اگر ساکن اصفهان هستید می توانید برای تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان به مرکز تعمیرات دوو مراجعه کنید تا یک قطعه اورجینال را برایتان نصب کند. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس 09130108396 با این مجموعه به گفتگو بپردازید تا شما را راهنمایی کنند.

جلوگیری از خرابی محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو

ما برای شما دراین قسمت راهکارهایی را ارائه خواهیم داد تا شما بتوانید به کار بگیرید و مانع از خرابی محفظه شوینده دستگاه خود شوید.

 در ابتدا شما باید یاد بگیرید برای افزایش طول عمر محفظه شوینده دستگاه خود، به چه صورت آن را نگهداری کنید. می بایست از بهترین و مرغوب ترین شوینده ها به این منظور استفاده شود تا از رسوب درون محفظه بتوانید جلوگیری کنید. همچنین به تاریخ انقضای شوینده خریداری شده دقت کنید. ظرف ها را به درستی داخل دستگاه بچینید تا به درب محفظه فشاری وارد نشود. به هیچ عنوان خارج از توان دستگاه از آن کار نکشید.

سخن پایانی

شما عزیزانی که ساکن اصفهان هستید می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات دوو اقدام به تعمیر و تعویض محفظه شوینده ماشین ظرفشویی دوو در اصفهان کنید و از نتیجه کار رضایت کامل را کسب کنید. این مرکز از جدیدترین ابزار و امکانات برای تعمیر استفاده می کند. در آخر بهتر است بگوییم در نگهداری وسایل خود کوشا باشید.

به این نوشته امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *